ÚvodDiskusia › Pripomienky a návrhy na doplnenie alebo opravenie chýb vo zvukových knihách

Diskusia

Pripomienky a návrhy na doplnenie alebo opravenie chýb vo zvukových knihách

Počet príspevkov: 33

Dopredu ďakujeme za Vaše pripomienky, ktorými chcete prispieť ku zlepšeniu fungovania digitálnej knižnice. Keď nájdete vo zvukovej knihe chýbajúcu, alebo nesprávnu kapitolu, prosím oznámte nám jej názov, ako aj číslo, alebo názov kapitoly so stručným popisom chyby.
« 1 2 3 4 5 6 7 »

Text príspevku Dátum príspevku
Jeej, pekný názov, to chcem aj ja. :D
autor: Lenka
25. 05. 2012, 15:49
Dobrý deň, chcel by som Vás požiadať, či by sa nemohla zdigitalizovať kniha Bol som dlho preč od autora Kesey Ken. Ďakujem
autor: Peter
13. 04. 2012, 09:26
Zasielam pripomienku ku knihe "Skôr než zomriem" Nahrávka je dosť šušťavá a v pozadí počuť akýsi zvuk. Dá sa síce počúvať, ale isté rušivé elementy výrazne zabraňujú kvalite nahrávky a vypočutého. Ďakujem
autor: Zuzi
08. 04. 2012, 20:03
Zdravím, chcel by som navrhnúť na digitalizáciu knihu Mário Puzzo: Posledný don. ďakujem
autor: Lubomír.M
15. 10. 2011, 21:36
Krapivin, V.: Espada - Nahrávka je "prekričaná", teda pri digitalizácii nebola optimálne nastavená hlasitosť. Navyše sa v celom priebehu nahrávkystáva,že z nahrávky vypadne tu a tam slabika, zrejme je to tiež chyba digitalizácie.
autor: Peter Haško
01. 08. 2011, 12:12
« 1 2 3 4 5 6 7 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky