ÚvodDiskusia › Návrhy čitateľov do edičného plánu

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 149

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Prosím o načítanie druhého dielu knihy Keď srdce zavolá od Janette Oke, ktorá sa volá Keď príde jar. Je to veľmi pekný román, rada by som vedela ako bude pokračovať a ako skončí.
autor: Elena
21. 05. 2022, 15:27
Dobrý deň. Chcel by som vás poprosiť o načítanie knihy Kórejské halušky od Dominiky Sakmárovej, prípadne o jej prepis do braillu. Jednu knihu už od nej totiž máte vo vašom katalógu a dnes som niečo o jej knihe čítal. Okrem toho som sa voľakedy zaujímal o Kórejcov a zaujímalo by ma, čo sa v tej knihe píše. Ďakujem. Marco Oros
autor: Marco Oros
16. 05. 2022, 20:24
Dobrý den. Mohli by jste prosím zahrnout do edičného plánu knihy Anjel v podsvětí a Pre hrst dukátov od Juraje Červenáka??Jde o pokračování série Kapitán Stein a notár Barbarič.Předchozí díly máte v nabídce a je to super poslech.Děkuji
autor: Michaela
05. 05. 2022, 14:50
Dobry den, prosim o nacitanie knihy Až keď bude mama triezva od Ivany Furljeovej.
autor: Lesana
25. 04. 2022, 22:03
Dobry den, prosim o nacitanie knihy Carodejnice zo Salemu od Arthura Millera
autor: Lesana
25. 04. 2022, 22:02
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky