ÚvodDiskusia › Návrhy čitateľov do edičného plánu

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 125

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Ešte vás chcem poprosiť o načítanie kníh od M. Zamari Posledný džentlmen, Rozhodnutie a Krízový plán. Všetko čo od nej máte som prečítala, priam zhltla, sú to úžasné romány. Krízový plán mi chýba, lebo je pokračovaním toho, čo už v SKN máte. Veľmi by ste ma potešili a nie len mňa, ale aj ľudí, ktorým som jej tituly odporučila. Ďakujem.
autor: Elena-S
16. 09. 2021, 11:13
Dobrý deň: Ak by sa dalo keďže ide o starší titul nemohli by ste načítať knihu od Luise Hayovej - Uzdrav svoje telo?
autor: Elena S
16. 09. 2021, 10:58
Dobrý deň. Bola by možnosť načítať knihu Umberto De Vanna - Carlo Acutis. Ďakujem.
autor: Monika Porubčanská
11. 09. 2021, 19:30
Dobrý deň. Chcel by som vás poprosiť o načítanie knihy Zo dna ku hviezdam od Dušana Kadleca. Mám rád motivačnú literatúru a myslím si, že táto kniha by veľa priniesla našim čitateľom. Zároveň by som vás týmto chcel poprosiť o načítanie kníh od Thomasa Eriksona, ako sú napríklad: Obklopený idiotmi, obklopený psychopatmi ATĎ. Ďakujem.
autor: Marco Oros
07. 09. 2021, 12:00
Dobrý deň. Pripájam sa k Janovmu návrhu. Existuje dosť audio kníh, ktoré sú skvelo načítané a myslím si, že naozaj by stálo za to ponúkať takéto knihy aj cez SKN.
autor: Marco Oros
07. 09. 2021, 11:56
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky