Diskusia

Pripomienky a návrhy na doplnenie alebo opravenie chýb vo zvukových knihách

Počet príspevkov: 33

Dopredu ďakujeme za Vaše pripomienky, ktorými chcete prispieť ku zlepšeniu fungovania digitálnej knižnice. Keď nájdete vo zvukovej knihe chýbajúcu, alebo nesprávnu kapitolu, prosím oznámte nám jej názov, ako aj číslo, alebo názov kapitoly so stručným popisom chyby.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý deň. Predchádzajúca téma je ale v inom podfóre, takže ju konečne posielam do správneho podfóra. Mohli by ste prosím pridať do digitálnej knižnice knihu Vládcovia morských hlbín od Wolfganga Hohlbeina? Ďakujem.
autor: Marco Oros
18. 11. 2020, 19:26
Dobry den, rozmyslam, do ktorej temy by sa moj prispevok hodil, mozno skor do volnej diskusie, ale mam trosku obavy, ci ju vobec niekto z SKN cita, tak skusim tu, napokon, sem sa tiez hodi, ved ide o chyby v knihach, hoci nie v konkretnych, ale vo vsetkych knihach na CD. Rec je o upozorneni na zaciatku knih - venujte pozornost nasledujucim informaciam a pokynom. Hlasky, ktore uz v casoch kaziet boli legendarne a fakt medzi nevidiacimi uplne zludoveli, mnohi sme tieto pokyny vedeli naspamat. V digitalnom case ich uz asi lahko preskakujeme, no i tak mi neda... Mohli by ste, prosim vas, opravit po gramatickej stranke tieto informacie a pokyny? Ide konkretne o pasaze: "... k ochrane pred neziaducimi vplyvmi..." - spravne ma byt "na ochranu", nie "k ochrane". Rovnako "... k prehravaniu pouzivajte..." - spravne "na prehravanie pouzivajte..." Prosim, neberte to ako malicherne rypanie, ste kulturna institucia, mate redakciu, korektorov tlace, hodilo by sa, keby ste mali aj takyto nenapadny vystup, akym su pokyny na zaciatku knihy, gramaticky v poriadku. Dakujem za pozornost a verim v skoru zmenu.
autor: Avanti Popolo
08. 08. 2020, 22:12
Bolo by možné sprístupniť knihu od Jána Jonáša Jedenáste prikázanie? Počul som ju už dávno ešte z kaziet a rád by som si ju vypočul znova, ďakujem Ludovit
autor: Ludovít Oravec
12. 09. 2018, 21:36
Prosím o doplnenie V knihe Pozlátka chybuje 7.kazeta 2.stopa Ďakujem
autor: Milka
29. 07. 2018, 17:29
OPRAVUJEM 9 KAZETA 1.STOPA
autor: ĽUDMILA
30. 06. 2018, 08:24
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky