ÚvodDiskusia › Pripomienky a návrhy na doplnenie alebo opravenie chýb vo zvukových knihách

Diskusia

Pripomienky a návrhy na doplnenie alebo opravenie chýb vo zvukových knihách

Počet príspevkov: 31

Dopredu ďakujeme za Vaše pripomienky, ktorými chcete prispieť ku zlepšeniu fungovania digitálnej knižnice. Keď nájdete vo zvukovej knihe chýbajúcu, alebo nesprávnu kapitolu, prosím oznámte nám jej názov, ako aj číslo, alebo názov kapitoly so stručným popisom chyby.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Bolo by možné sprístupniť knihu od Jána Jonáša Jedenáste prikázanie? Počul som ju už dávno ešte z kaziet a rád by som si ju vypočul znova, ďakujem Ludovit
autor: Ludovít Oravec
12. 09. 2018, 21:36
Prosím o doplnenie V knihe Pozlátka chybuje 7.kazeta 2.stopa Ďakujem
autor: Milka
29. 07. 2018, 17:29
OPRAVUJEM 9 KAZETA 1.STOPA
autor: ĽUDMILA
30. 06. 2018, 08:24
V KNIHE - INICIÁLY B.B.- CHÝBA 9.KAZETA 2.STOPA
autor: ĽUDMILA
30. 06. 2018, 08:19
Milí priatelia! Trojdielny román Winnetou od Karla Maya bol u nás načítaný v roku 1965. Bola to vec svojho času určite záslužná, ale technické možnosti v tých časoch neboli veľmi na vysokej úrovni, a tak je nahrávka veľmi nekvalitná, miestami takmer nepočúvateľná. Nehovoriac už o tom, že ku koncu, na mimoriadne napínavom mieste, z nej chýba pár minút. Nestálo by preto za úvahu s toľkým časovým odstupom knihu znovu načítať? Rádio Devín Winnetoua vysielalo nedávno na pokračovanie. Síce len prvý diel, ale to by stačilo už iba prevziať, a načítať tak len zväzky II a III. Ďakujem za pozornosť.
autor: Peter Haško
06. 11. 2017, 20:43
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky