Toto webové sídlo využíva súbory cookie. Viac informácií…

Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Novinky v e-shope SKN, september 2023

V našom obchode sme pamätali na školákov, na ich plné brušká i na všetkých, ktorí sú skalnými čitateľmi našich časopisov.

V knižke plnej básničiek a krásnych ilustrácií sa malí školáci môžu začítať do krátkych a výstižných veršíkov, v ktorých sa autorka pohrala s každým písmenkom slovenskej abecedy a dostala ich do pár riadkov naozaj veľké množstvo. Táto čiernotlačová knižka je venovaná spolužiakom, pedagógom, rodičom a kamarátom nevidiacich školákov, aby sa prostredníctvom nej oboznámili s Braillovým písmom. Otvorte si spolu s deťmi naše Abecedidlo a vydajte sa po cestách brailových bodiek spolu s balalajkou, Červenou čiapočkou, púpavou a podbeľom, bielou palicou či záhadným mexickým taxíkom.

Ak vás pri čítaní prepadne hlad, brailová kuchárska kniha 30 minút v kuchyni vám poskytne ten pravý recept, s ktorého prípravou nestrávite večnosť a budete sa môcť chutne najesť a rýchlo sa vrátiť ku knižke či inej činnosti.

Časopisy a kalendáre na rok 2024

V etablovanom bohatom výbere časopisov SKN si aj v roku 2024 nájde každý čitateľ svoj obľúbený zdroj informácií. Ako tradične, i na budúci rok vám ponúkame časopisy v braili i vo zväčšenej čiernotlači, ako aj časopisy načítané našimi profesionálnymi spíkrami. E-shop vám ponúka pohodlné objednanie svojich obľúbených periodík z pohodlia domova.

Aby ste ani v budúcom roku nestratili prehľad o dátumoch, meninách či dňoch, keď nemusíte ísť do práce, pripravili sme pre vás širokú paletu kalendárov, z ktorých každý ponúka jedinečnú a pútavú formu zoradenia dní. Ako novinku vám tento rok ponúkame možnosť objednať si nástenný a stolový kalendár v braili alebo reliéfe bez kombinácie s čiernotlačou. Takéto kalendáre zasielame ako štandardnú, tzv. slepeckú zásielku.

Krásnou prezentáciou kombinovaného kalendára v braili, čiernotlači a reliéfe je nástenný kombinovaný kalendár s témou chrobáky. Ponorte sa očami i rukami do sveta maličkých tvorov zvečnených v reliéfnych i kreslených obrazoch v umeleckom stvárnení.

Brány nášho e-shopu sú pre vás otvorené 24/7. Príďte a nakúpte si u nás pre radosť.

Prihlásenie

Registrácia do digitálnej knižnice

Registrácia do digitálnej knižnice a na portál RTVS - Dokorán

Zabudol som heslo

Vyhľadávanie

RTVS
DOKORÁN
Článok o DIKDA pre čitateľov SKN
UČEBNICE PDF

ANKETA

Hlasujte za knihu v Braillovom písme, ktorú si budete môcť stiahnuť v 13. týždni roku 2024 z Digitálnej knižnice

Minimum slušného správania   Informácie o knihe Minimum slušného správania
33%
Múr plaču, Hana Zelinová   Informácie o knihe Múr plaču
19%
Na muške zlato, Ondrej Bartoš   Informácie o knihe Na muške zlato
16%
Nápady tetky VŠEVEDKY, Betty MacDonaldová   Informácie o knihe Nápady tetky VŠEVEDKY
15%
Nebolo mi do smiechu, Joseph Heller, Speed Vogel   Informácie o knihe Nebolo mi do smiechu
17%
Hlasovalo: 215
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Portál Návštevník OPIS - Operačná program informatizácia spoločnosti Blindrevue – IT technológie pre osoby so zrakovým postihnutím