ÚvodDiskusia › Voľná diskusia používateľov služieb SKN

Diskusia

Voľná diskusia používateľov služieb SKN

Počet príspevkov: 35

Táto diskusia vznikla na základe požiadavky našich nevidiacich, ktori by si chceli vymieňať svoje skúsenosti s používaním digitálnej knižnice SKN, ale aj s ostatnými službami SKN. Je tu priestor na voľnú diskusiu, odporúčania a rady, ktoré by mali uľahčiť a zjednodušiť používanie našich služieb.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Ďakujem veľmi pekne za tie archívne nahrávky časopisu Prameň, bolo to zaujímavé, dokonca si myslím, že lepšia kvalita bola v tom, že uprostred časopisu sa vyskytla nejaká hudba, podmazy a tak.
autor: Lenka
18. 08. 2021, 22:01
Prosím vás, kedy uverejníte knižné novinky z decembra? ďakujem.
autor: Lenka
15. 01. 2021, 02:50
Dobry den, sucastou knih byvaju casto vselijake "drobne utvary" ako venovanie, podakovanie, par slov o autorovi ci vydavatelstve... Vo zvukovych knihach z vasho fondu sa s tym este ako-tak da stretnut, no mam pocit, ze bodove knihy o to ochudobnujete. Preco vlastne? Nemohli by ste to zmenit a ponuknut citatelom kompletny text, ako ho maju k dispozicii vidiaci citatelia? Dakujem.
autor: Avanti Popolo
08. 08. 2020, 21:56
Dobry den, nemam informacie zvnutra SKN, ale sudiac podla Vasho vyhlasenia na webe tykajuceho sa korona virusu, tipujem, ze aj nacitavatelia knih, ako "osoby zvonku", maju teraz pohov. A to mi vnuklo napad, navrh, otazku: Nebol by to vhodny cas, aby nam zamestnanci SKN opat nieco nacitali, nechcelo by sa Vam do toho - trosku sa rozptylit v tychto napatych casoch a urobit nam radost? Tak ako ked ste nacitali Krimipoviedky, to bolo fakt super a mohli by ste nieco take zopakovat. Dakujem, ze to aspon zvazite. :-)
autor: Avanti Popolo
11. 03. 2020, 12:59
Ako by som si vo windows 10 mohla sťahovať knihy MP3 lebo nenachádzam nikde ikonu ku stiahnutiu knihy a používam hlasový výstup nvda vedel by mi niekto poradiť ďakujem veľmi pekne príjemný večer.
autor: Zuzana
23. 07. 2018, 19:19
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky