ÚvodDiskusia › Návrhy čitateľov do edičného plánu

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 127

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý deň Prosím o pridanie knihy Táňa Keleová - Vasilková MODRÝ DOM Ďakujem
autor: Milka
18. 06. 2018, 08:54
Chcela by som poprosiť ak by bolo možné načítať knihu Faridin príbeh ďakujem
autor: Rita
13. 06. 2018, 08:58
dobrá deň chela by som vás veľmi pekne poprosiť ak by sa dalo zaradiť do edičného plánu prvý diel knihy rieka bohov nakoľko je už v zozname druhý diel a dalej by som vás prosila ak je to možné ked sa zaradujú knihy do zoznamu v digitálnej knižnici nedalo by sa viac kontrolovať lebo vo viacerých som si všimla že chýbajú stopy napr. druhá kazeta druhá stopa atd. a niektoré sa nedajú ani stiahnúť a nie je to škoda? za porozumenie dakujem
autor: mária karchňaková
21. 02. 2018, 10:34
Môj príspevok zo 6. 11. 2017 patrí asi skôr do tejto témy, inak mu asi nebude venovaná náležitá pozornosť. - Milí priatelia! Trojdielny román Winnetou od Karla Maya bol u nás načítaný v roku 1965. Bola to vec svojho času určite záslužná, ale technické možnosti v tých časoch neboli veľmi na vysokej úrovni, a tak je nahrávka veľmi nekvalitná, miestami takmer nepočúvateľná. Nehovoriac už o tom, že ku koncu, na mimoriadne napínavom mieste, z nej chýba pár minút. Nestálo by preto za úvahu s toľkým časovým odstupom knihu znovu načítať? Rádio Devín Winnetoua vysielalo nedávno na pokračovanie. Síce len prvý diel, ale to by stačilo už iba prevziať, a načítať tak len zväzky II a III. Ďakujem za pozornosť.autor: Peter Haško
autor: Peter Haško
12. 01. 2018, 11:19
Zdá sa, že sme pozadu s Dominikom Dánom.. Bolo by preto žiadúce doplniť do fondu ako Korene zla, tak aj Cigareku na dva ťahy. Ako je to najnovšou praxou, zrejme sa opäť prevezme komerčná verzia načítaná Geišbergom.
autor: Peter Haško
12. 01. 2018, 11:05

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky