ÚvodDiskusia › Návrhy čitateľov do edičného plánu

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 127

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.
« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

Text príspevku Dátum príspevku
Poprosil by som o načítanie kníh od slovenského autora Juraja Thala. http://artisomnis.sk/juraj-thal-nenavist/ http://artisomnis.sk/juraj-thal-dom-na-kopci/ Má veľmi dobré recenzie https://dennikn.sk/blog/1510353/dom-na-kopci/
autor: Marián Pavelka
02. 09. 2019, 16:07
Prosím o načítanie knihy od Igora Bukovského - Zachráňte svoje črevo. Kúpila som ju mojej mame a tak ako jeho doterajšie knihy, aj táto nám má čo povedať. Niekedy sú lekári bezradní a nám sa nechce vysedávať stále v čakárňach a hlavne sa napchávať liekmi, ktoré i tak nezaberajú, alebo zaberú na krátky čas.
autor: Elena Szárazová
19. 06. 2019, 17:58
Prosím o načítanie knihy od Eliasa Vellu - Diabol sa nás bojí.
autor: Elena Szárazová
08. 01. 2019, 12:58
Prosím o načítanie knihy od Viliama Dobiáša - Zabíja nás ľahostajnosť k sebe i druhým.
autor: Elena Szárazová
08. 01. 2019, 12:52
dobrý den chcela by som vás poprosiť ak by sa dalo načítať knihy od dominika dána ktoré sú v brailovom písme nehanebné neviniatko a sára nakoľko sú všetky jeho knihy vo zvuku a dalej by som vás chcela poprosiť ak by sa dalo nejakým spôsobom načítať knihy od verného myslím na tie ktoré sú v brailovom archíve ako napr. pätnásťročný kapitán oceľové mesto atd. myslím že by bola veľká škoda keby sa kk takýmto knihám mladí čitatelia nemohli dostať za porozumenie dakujem
autor: mária
07. 07. 2018, 15:20
« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky