ÚvodDiskusia › Zaujímavé odkazy, linky, témy

Diskusia

Zaujímavé odkazy, linky, témy

Počet príspevkov: 18

Budeme radi, keď sem pridáte linky na zaujímavé webové stránky.
« 1 2 3 4 »

Text príspevku Dátum príspevku
Dobre že ste to tu napísali, lebo keďže sa filmy vysielajú každý druhý týždeň tak vždy na to zabudnem...
autor: Lenka
25. 05. 2012, 15:53
Zdravím všetkých priaznivcov komentovaných filmov, opäť dávam do pozornosti odvysielanie ďalšieho filmu Rodná zem, v réžií Jozefa Macha, ošetreného audiokomentárom Karola Trnku na rádiu Devín túto stredu 23. mája o 21:30 hod. Nasledujúci deň o 17:00 hod. bude aj diskusia ku komentovaným filmom s Karolo Trnkom prostredníctvom Skype, kde sa môžete podeliť o svoje dojmy, poprípade položiť otázky, ktoré Vás zaujímajú ohľadne komentovaných filmov. Prihlásiť sa do diskusie môžete na Skype, kde nájdete pána Trnku pod menom trnka.audiofilm.
autor: Peter
23. 05. 2012, 13:09
9. mája o 21.30 na Rádiu Devín bude odvysielaný 2.diel filmu Tisícročná včela v rámci Filmového klubu pre nevidiacich. Ak by ste mali záujem vyjadriť svoje názory, postrehy, pripomienky, alebo návrhy, ktoré filmy ošetriť s audiokomentárom, môžete tak urobiť cez mimikonferenciu na Skype, kde Vám priamo odpovie pán režisér Trnka. Nájdete ho na Skype pod menom trnka.audiofilm. Pravidelné besedy ku komentovaným filmom sa uskutočnia vždy na druhý deň po odvysielanom filme o 17.00 takže 9 mája o 21 30 na rádiu Devín Tisícročná včela druhý diel a 10 mája o 17 00 na skype adrese trnka.audiofil beseda k filmu.
autor: Peter
08. 05. 2012, 10:01
Pozdravujem všetkých, Chcel by som sa Vám v mene pána režiséra Trnku ale aj v mojom mene poďakovať za vaše reakcie k prvému premietaniu filmov s audiokomentárom na Rádiu Devín v rámci filmového klubu pre nevidiacich. Zároveň by som Vás rád pozval na ďalšie vysielanie, ktoré sa uskutoční zajtra 18. Apríla o 21.30 na Rádiu Devín, kedy sa odohrá prvý diel filmu Tisícročná včela v réžii Juraja Jakubiska ošetrený audiokomentárom Karola Trnku. Záverom by som Vás poprosil o podnety a vaše reakcie, ktoré prispejú k skvalitneniu a rozšíreniu tejto služby pre zrakovo postihnutých. Pomôžete tiež presadiť komentované filmy aj do televízneho vysielania. Vaše podnety mi môžete posielať aj súkromne.
autor: Peter
17. 04. 2012, 15:35
Zdravím všetkých,, Chcel by som sa opýtať Vás všetkých, ktorí ste včera sledovali vysielanie filmu s audiokomentárom, ktoré sa uskutočnilo včera na Rádiu Devín v rámci nového typu relácie v rozhlase, filmový klub pre nevidiacich na Váš názor. Túto otázku Vám kladiem aj v mene hlavného iniciátora tohto projektu pána režiséra Karola Trnku, ktorého zaujímajú vaše názory, postrehy, pripomienky či už k samotnému komentáru, myšlienke vysielania filmov pre nevidiacich v rozhlase, proste hocičo čo Vás k danej téme napadne. Ide o to, že pán Trnka by chcel aj priamu spätnú väzbu, aby vedel na čo sa sústrediť, čo vylepšiť, na čo klásť dôraz a akým smerom napredovať, vzhľadom na to, že chce v tejto oblasti urobiť oveľa viac. Vaše odpovede môžete písať aj súkromne mimo pléna tejto konferencie, priamo na moju adresu pietro4044@gmail.com, ak by ste nadobudli dojem, že to sem nepatrí.
autor: Peter
05. 04. 2012, 14:27
« 1 2 3 4 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky