ÚvodDiskusia › Zaujímavé odkazy, linky, témy

Diskusia

Zaujímavé odkazy, linky, témy

Počet príspevkov: 23

Budeme radi, keď sem pridáte linky na zaujímavé webové stránky.
1 2 3 4 5 »

Text príspevku Dátum príspevku
Môj podcast (Tanuki space podcast) https://anchor.fm/marco-oros
autor: Marco Oros
29. 05. 2022, 22:14
Zdravím! Možno si niektorí z vás pamätajú na môj blog a reláciu Hudobná mandala. Bola to relácia predovšetkým o alternatívnej hudbe, ale postupom času som sa rozhodol, že začnem na tomto blogu radiť ľuďom s výberom hudobného nástroja. Tieto veci viem na základe vlastných skúseností. Medzi moje tak povediac heslá patrí aj toto: "Ak nevyskúšaš, tak nevieš." Inšpirujete ma trochu aj vy, hoci o tom ani netušíte, ale hlavne moje zážitky spojené s hudbou. Ak máte chuť, môžete si tento blog pozrieť. https://hudobnamandala.wordpress.com/ Ďakujem a prajem vám príjemné čítanie.
autor: Marco Oros
18. 11. 2020, 19:42
Budem na túto tému trochu reagovať: Ja takéto veci beriem už s rezervou. Áno, voľakedy ma to zaujalo, ale skepsa nejaká byť musí. Ak niekto v tú liečivú silu kameňov verí, nech si verí ďalej. Veď rôzne minerály a drahokamy vyzerajú veľmi neobyčajne. Na druhej strane ja by som napríklad mohol veriť v liečivú silu hudby, ale aj sám viem, že opäť sú to rôzne konšpirácie a veci bez akýchkoľvek dôkazov.
autor: Marco Oros
18. 11. 2020, 19:36
Musím reagovať, neviem, ako konkrétne má fungovať liečivá sila kameňov, ale zápal pľúc by som, pre istotu, liečil výhradne penicilínom. :)
autor: Peter Haško
17. 12. 2019, 14:21
Neviem ako vi, ale ja verím v liečivú silu kameňov a preto sem dávam toto, možno nie som jediná http://www.krystal-sedlcany.com/
autor: Magdalena
30. 11. 2019, 07:24
1 2 3 4 5 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky