Toto webové sídlo využíva súbory cookie. Viac informácií…

Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Príďte sa inšpirovať poéziou básnika Radoslava Tomáša

Milí literárni priatelia, prehupli sme sa do teplého mája a to je naozaj jeden z dôvodov na radosť! Aj počasie nás, priznajme si to, povznáša. A okrem prívlastku máj – lásky čas, mu tentoraz prináleží i ďalší - „klubu čas“. Áno, možno Vám to zbehlo tak rýchlo ako mne a je tu opäť čas na naše ďalšie literárne stretnutie.

Uskutoční sa 17. mája o 13. hodine v Izbe Mateja Hrebendu na Námestí Majstra Pavla č. 32. A dúfajúc, že nás v tento deň nesklame počasie, si hádam posedíme aj vonku pod slnečníkmi.

A aby som Vás správne navnadila, milým prekvapením bude náš ďalší klubový hosť, ktorý tentoraz pricestuje až z Bratislavy – popradský básnik Radoslav Tomáš, autor troch básnických zbierok.

Za svoj debut Chlapec získal Cenu Ivana Kraska a svojou prvotinou vzbudil záujem kritikov. Jeho najnovšia kniha Statusové hlásenia...neprezrádzam už priveľa? Radšej príďte osobne, aby ste sa o autorovi, celkom jasne „viditeľnom“ na slovenskom literárnom nebi, dozvedeli viac.

Nezabudnite popri tom ani na svoje básne či prozaické texty. Ak Vás zaujíma, čo si o nich myslí básnik Ján Petrík alebo aj náš hosť či vaši kluboví kolegovia, nemáte dôvod váhať. Tak ako vždy, aj tentoraz sa na Vás tešíme!

Daniela Dubivská

Prihlásenie

Registrácia do digitálnej knižnice

Registrácia do digitálnej knižnice a na portál RTVS - Dokorán

Zabudol som heslo

Vyhľadávanie

RTVS
DOKORÁN
Článok o DIKDA pre čitateľov SKN
UČEBNICE PDF

ANKETA

Hlasujte za knihu v Braillovom písme, ktorú si budete môcť stiahnuť v 24. týždni roku 2024 z Digitálnej knižnice

Milénium , Elizaheth Handová, Lewis Gannet   Informácie o knihe Milénium
21%
Prach a sny, Eduard Krajčo   Informácie o knihe Prach a sny
20%
Predposledná štácia, Juraj Hanuščin   Informácie o knihe Predposledná štácia
19%
Priznávanie , Rose Marcia   Informácie o knihe Priznávanie
17%
Prvý medzi rovnými , Jeffrey Archer   Informácie o knihe Prvý medzi rovnými
23%
Hlasovalo: 993
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Portál Návštevník OPIS - Operačná program informatizácia spoločnosti Blindrevue – IT technológie pre osoby so zrakovým postihnutím