Toto webové sídlo využíva súbory cookie. Viac informácií…

Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Novinky v e-shope SKN, január 2024

S nástupom nového roka všetkým prajeme radosť, šťastie a úspechy počas jeho trvania, od januára cez leto až do decembra. Z SKN sa budeme snažiť spríjemniť ho všetkým svojim čitateľom novými produktmi v našom e-shope. Ani v januári sme nezaháľali a aj v mrazivom čase vám ponúkame horúce novinky.

Mesto, srdce, vysvedčenie, dievča

A veru nielen pre dievčatá máme v e-shope krásne knižky za ich snaživú prácu počas prvého školského polroka. Bez ohľadu na stupnicu známok na vysvedčení tej vašej ratolesti, určite v každom prípade poteší niektorá z našich najnovších knižiek, či už sa vydajú na cestu fantáziou s lúčnym koníkom, alebo prežijú zábavné príbehy s obľúbenými animovanými postavičkami Mickeym a Minnie. Obe knižky sú ilustrované reliéfnym obrázkom.

V braili sa deti môžu zahĺbiť do knižiek Len sa teš, pampúch alebo do ukrajinských rozprávok od Marjany Prochasko, Kto nám z neba sype sneh? – obe knižky sa vošli do jedného zväzku. Knižka plná básničiek o zdravom stravovaní – Zdravie na tanieriku – poteší nielen detského čitateľa.

Pre starších školákov a mládežníkov tu máme knižky Čo učky nevidia a príbeh gymnazistky Petry - Žiaden káčer navyše.

Pre tých, čo už vysvedčenie nedostanú

Odmeňte sa za svoje pomyselné vysvedčenie, aj keď je pre vás škola už len milou spomienkou na bezstarostné časy. Aj po náročnom pracovnom dni dobre padne ponoriť sa do príbehu, napríklad z brailovej knihy za zvukov obľúbenej skladby. Trojzväzková knižka V lete ti poviem, ako sa mám odhalí mnohé tajomstvá a rozkrúti kolesá osudu troch manželských párov. Vhod padne i kuchárska kniha receptov - Recepty zo života. 35, Recepty na každý deň.

S jubilantom Jánom Ličkom, ktorý sa v októbri 2023 dožil krásnych 90 rokov, oslávme všetci spolu jeho ľúbivou poéziou v knižke Srdce do dlaní.

Nová služba SKN

Okrem zaujímavých a pekne ilustrovaných kníh a materiálov vám e-shop našej knižnice ponúka aj rôzne služby. Najnovším prírastkom medzi službami e-shopu je možnosť zakúpenia konkrétneho čísla časopisu, ku ktorému by ste sa chceli vrátiť a nedopatrením ste oň prišli. Až dva roky histórie časopisov pre vás uchovávame v stopercentnom stave a sme pripravení vám konkrétne číslo v rámci služby: Zakúpenie jedného čísla časopisu kedykoľvek urýchlene pripraviť a zaslať.

I dnes vás pozývame do nášho obchodíku, príďte, poobzerajte sa a vyberte si z našej rozrastajúcej sa ponuky. E-shop SKN je tu pre vás 24/7.

Prihlásenie

Registrácia do digitálnej knižnice

Registrácia do digitálnej knižnice a na portál RTVS - Dokorán

Zabudol som heslo

Vyhľadávanie

RTVS
DOKORÁN
Článok o DIKDA pre čitateľov SKN
UČEBNICE PDF

ANKETA

Hlasujte za knihu v Braillovom písme, ktorú si budete môcť stiahnuť v 13. týždni roku 2024 z Digitálnej knižnice

Minimum slušného správania   Informácie o knihe Minimum slušného správania
33%
Múr plaču, Hana Zelinová   Informácie o knihe Múr plaču
33%
Na muške zlato, Ondrej Bartoš   Informácie o knihe Na muške zlato
17%
Nápady tetky VŠEVEDKY, Betty MacDonaldová   Informácie o knihe Nápady tetky VŠEVEDKY
17%
Nebolo mi do smiechu, Joseph Heller, Speed Vogel   Informácie o knihe Nebolo mi do smiechu
0%
Hlasovalo: 6
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Portál Návštevník OPIS - Operačná program informatizácia spoločnosti Blindrevue – IT technológie pre osoby so zrakovým postihnutím