Toto webové sídlo využíva súbory cookie. Viac informácií…

Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Novinky v e-shope SKN

Vyzbrojiť sa na leto dobrou knihou k voľkaniu si pri vode je skvelý nápad. Ešte lepší nápad je však vyzbrojiť svoje dieťa na dlhú cestu vlakom či lietadlom pútavým čítaním, aby sa dali ubiehajúce kilometre na sedadle neobsedieť s čo najmenšími škodami.

Z nášho e-shopu neodídete na leto nepripravení, pretože sme sa naň pripravili pre vás.

Knihy

V oddelení Obrázkové knihy pre deti nájdete veľa nových knižiek, napríklad Nagy, Peter: Peter Nagy pre deti. (2023) po prvýkrát aj s reliéfnymi farebnými obrázkami, šesť knižiek alebo zvýhodnený celý komplet šiestich knižiek o Anjelovi Riškovi.

Medzi našimi kuchárskymi knihami si zase nájdete na leto tú správnu dávku receptov a dobrých rád, za všetky môžeme spomenúť napríklad recepty zo zeleniny od Marcela Ihnačáka v knihe Zelenina, moja láska.

Pohľadnice

Aj z letnej dovolenky môžete poslať pohľadnicu v braili a reliéfe. Stačí si ju pred cestou pribaliť do kufra a môžete svojim blízkym na meniny či narodeniny poslať pozdrav, nech ste už kdekoľvek. Našu ponuku pohľadníc sme rozšírili o motýľa, holubice, prstienky, ale aj takéhoto roztomilého škriatka – skrátka, pridali sme to, čo sa môže hodiť na významné príležitosti. Nakuknite a vyberte si z pohľadníc pre svojich blízkych niečo pekné.

Reliéfne obrázky

Pre šikovné prsty a predovšetkým na ich rozvoj a rozlet otvárame nové oddelenie s reliéfnymi obrázkami. Tu si budete môcť nakúpiť obrázky podľa ľubovôle bez ohľadu na to, či sú súčasťou nejakej publikácie alebo nie. Budete tak môcť poskladať jedinečnú sériu zaujímavých obrázkov pre svoje dieťa či svojich blízkych, ktorí si fotky z dovolenky až tak neužívajú. Ale ktovie, možno ak si po dovolenke v Austrálii kúpite našu kenguru, fotky aj reliéfne obrázky si užijete spolu.

Nezabudnite, že pri nakupovaní v e-shope SKN sa môžete prihlásiť menom a heslom, ktoré platia aj pre digitálnu knižnicu. Ak nie ste čitateľom v digitálnej knižnici, do e-shopu sa môžete zaregistrovať. Registrácia vám v budúcnosti pomôže pri ďalších objednávkach, keď už nebude potrebné vypĺňať údaje v objednávkovom formulári. Tiež si budete môcť duplikovať objednávku, ktorú ste už robili v minulosti, čo sa veľmi oplatí v prípade predplatného časopisov.

Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme vám príjemné nakupovanie.

Prihlásenie

Registrácia do digitálnej knižnice

Registrácia do digitálnej knižnice a na portál RTVS - Dokorán

Zabudol som heslo

Vyhľadávanie

RTVS
DOKORÁN
Článok o DIKDA pre čitateľov SKN
UČEBNICE PDF

ANKETA

Hlasujte za knihu v Braillovom písme, ktorú si budete môcť stiahnuť v 24. týždni roku 2024 z Digitálnej knižnice

Milénium , Elizaheth Handová, Lewis Gannet   Informácie o knihe Milénium
22%
Prach a sny, Eduard Krajčo   Informácie o knihe Prach a sny
24%
Predposledná štácia, Juraj Hanuščin   Informácie o knihe Predposledná štácia
20%
Priznávanie , Rose Marcia   Informácie o knihe Priznávanie
13%
Prvý medzi rovnými , Jeffrey Archer   Informácie o knihe Prvý medzi rovnými
21%
Hlasovalo: 140
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Portál Návštevník OPIS - Operačná program informatizácia spoločnosti Blindrevue – IT technológie pre osoby so zrakovým postihnutím