ÚvodArchív aktualít › Informácia občianskeho združenia SLOVO

Informácia občianskeho združenia SLOVO

Touto cestou by sme Vás radi informovali, že v roku 2018 vyzberalo OZ SLOVO z 2 percent z daní 1517,76 eur. Všetkým prispievateľom srdečne ďakujeme. Vyzbierané peniaze budú použité na tlač Šlabikára pre dospelých v Braillovom písme a vydanie vybraných titulov Dominika Dána v Braillovom písme na základe Vášho záujmu vychutnať si jeho detektívne príbehy nielen vo zvukovom formáte. 

Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí podporili činnosť OZ SLOVO aj v roku 2019, či už podielom zo zaplatenej dane alebo dobrovoľnými príspevkami. Zvlášť chceme poďakovať Východoslovenskej energetike Košice za ich príspevok z daní vo výške 3566,24 eur.

Ak máte záujem finančne podporiť činnosť OZ SLOVO v budúcnosti, môžete tak urobiť prostredníctvom poštového poukazu, prípadne vkladom na účet. Adresa: SLOVO, OZ na podporu sprístupňovania informácií osobám so zrakovým postihnutím v Slovenskej republike, Štúrova 36, 054 65 Levoča; bankové spojenie: číslo účtu v tvare IBAN:  SK030900 0000 0005 2096 0662, BIC – SWIFT kód Slovenskej sporiteľne, a. s., je GIBASKBX

Informácie o OZ SLOVO nájdete na webovej stránke SKN v hlavnom menu v riadku Podporte nás.


     Ďakujeme.                           

Za OZ SLOVO Daniela Bonková

Na začiatok stránky Tlač stránky