Toto webové sídlo využíva súbory cookie. Viac informácií…

Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Knižné novinky - máj 2023

ZVUKOVÉ KNIHY VO FORMÁTE MP3

AUSTINOVÁ, Lynn

Po čom vždy túžila /číta Slavomíra Fulínová/ 936 min.

americké romány

Pred tridsiatimi piatimi rokmi Kathleen ušla z domu v snahe zbaviť sa chudoby a hanby. Späť do rodného mestečka ju privádza až pozvanie sestry, kam berie aj svoju dcéru. Je nútená prehodnotiť svoje detstvo, no oči jej otvoria až príbehy ich matky Eleanor, ktorá kedysi prekypovala životom, a babičky Fiony, ktorú sotva poznala.

BRAWN, Ross, PARR, Adam

Nemilosrdný šampionát : majstrovské stratégie vo Formule 1 /číta Matúš Malý/ 588 min.

populárno-náučné publikácie

Fascinujúca kniha analyzuje svet F1 do hĺbky, odhaľuje jeho fungovanie a pútavo približuje, ako sa v tomto športe dá dostať na absolútny vrchol. Nadšenci F1 sa v nej dozvedia všetko o neúprosnej súťaživosti, absolútnej túžbe po víťazstve, ako aj o večných bojoch jazdcov F1.

BRNKOVÁ, Michaela

Dôvera /číta Kristína Medvecká-Heretiková/ 609 min.

slovenské romány

Halton a Lexi, dvaja ľudia, ktorí si svojou energiou, vzdorovitosťou, inteligenciou, osamelosťou a ctižiadostivosťou dláždia pomaly cestu k sebe. Druhá kniha série Nekompromisní je o prísnom a škrobenom Angličanovi a silnej, inteligentnej žene, ktorá mu naruší jeho stereotypný život a zapáli v ňom oheň, ktorý sa snaží skrývať.

BYSTRIČANOVÁ, Silvia

Tu som doma /číta Kristína Bartošová/ 291 min.

slovenské príbehy

Naďu Wernerovú privedie nečakané dedičstvo na miesto, kde stretáva svojráznych susedov. V notárovi Elznerovi získava rodinu a v Jozefíne kamarátku, ktorá dokáže s nadhľadom zvládnuť všetko, čo jej život ponúka. Postupne spoznáva, kto bol jej strýko a kde má v jej rodine korene pravda. 

CRAVEN, M. W.

Kurátor /číta Matúš Malý/ 727 min.

anglické romány

Sériový vrah zanechá v rôznych častiach Cumbrie vystavené časti tiel a odkaz: #BSC6.  Agentka FBI pátra po tom, prečo dostali niektoré obete anestéziu a iné zomierali v mučivých bolestiach? Prečo si všetky obete vzali pred tromi rokmi v tom istom čase v práci dvojtýždňové voľno? Podľa nej má vraždy na svedomí muž, ktorý si hovorí Kurátor.

CIESIELSKÁ, J’Nell

Krása medzi ruinami /číta Beáta Drotárová/ 965 min.

americké romány

Americká prominentka Lily Durhamová sa po vypuknutí vojny vyberie so sesternicou opatrovať vojakov do zotavovne v divokom Škótsku. Samotár Alec MacGregor poskytol svoje zadlžené škótske panstvo vojakom. Ale keď doň sa prirúti nová americká ošetrovateľka, Alecovi prinesie do života záplavu svetla.

GALBRAITH, Robert

Búrlivá krv /číta Peter Lejko/ 2460 min.

anglické romány

Počas rodinnej návštevy v Cornwalle oslovia súkromného detektíva Cormorana Strikea, aby sa pozrel na prípad zmiznutia Margot Bamboroughovej z roku 1974. Strike sa nikdy predtým nepustil do odloženého prípadu a jeho šance na úspech sú viac než mizivé. Aj napriek tomu sa rozhodne, že jeden prípad navyše mu neublíži.

GROSMAN, Ladislav

Obchod na korze /číta Peter Lejko/ 330 min.

slovenské novely \2 SNKPH

Príbeh stolára Tóna Brtka a pani Lautmanovej, majiteľky obchodu s gombíkmi, sa rozvíja počas druhej svetovej vojny. Tóno, obyčajný človek, čo nijako nesympatizuje s ľudáckym režimom, nedobrovoľne arizuje, pani Lautmanová nedobrovoľne zotrváva na mieste, ktoré jej poskytuje neisté útočisko. Keď sa všetci židovskí mešťania majú prihlásiť do transportu, krehké spolunažívanie neprejde najťažšou skúškou.

HERETIK, Anton

Dobro : príbehy zo psychoterapie /číta Jozef Kramár/ 322 min.

slovenské príbehy

V príbehoch zo psychoterapie autor približuje trinástich klientov, ktorých sprevádzal počas psychoterapie pri hľadaní dobra – ich vlastnej múdrosti, ktorá im môže pomôcť zvládať duševné ťažkosti, životné problémy či zložité vzťahy. Nie je to zbierka pracovných úspechov. O svojich klientoch píše s rešpektom a s pokorou.

KOVÁR, Branislav, BENEDIKOVÁ, Lucia, ZAJAC, Oliver (eds.)

Klíma v dejinách : ako ľudí ovplyvňovala príroda a klimatické zmeny /číta Igor Šabek/ 1050 min.

populárno-náučné publikácie

Klíma je jediná sila na našej planéte, ktorá dokázala globálne ovplyvniť ľudské dejiny. Aj malá zmena klimatických podmienok mohla mať fatálny vplyv na ľudské spoločnosti na jednotlivých kontinentoch. Slovenskí a zahraniční vedci sa zamysleli, ako klíma vplývala na naše a svetové dejiny.

MARTIN, Charles

Tam, kde sa končí rieka /číta Kristián Michal Hnát/ 758 min.

americké romány

Po desiatich rokoch manželstva bojuje Abbie s vážnou chorobou a Doss je pri nej na každom kroku. Keď si Abigail spíše zoznam desiatich želaní, ktoré by si rada splnila, prv než príde koniec, Doss robí všetko pre to, aby sa jej to podarilo. Spolu sa tajne vydajú na dlhú púť po rieke St. Mary’s, ktorú jej Doss sľúbil na začiatku ich vzťahu.

MURÍN, Gustáv

Povstanie I. – 60 dní národa : august – čas príprav /číta Igor Šabek/ 420 min.

literatúra faktu

Táto kniha, je unikátna kronika osobných príbehov v rámci dramatických historických udalostí, ktoré v súčte vydávajú na epos o tom, ako sa v pôrodných bolestiach svetovej vojny a vlastnej krvi rodil moderný slovenský národ. Kniha mapuje začiatok Povstania po dňoch a na každý je tu jeden výnimočný príbeh či ľudský osud. Prelína sa tu tak unikátnym spôsobom všeobecná história s osobnými dejinami.

NESBØ, Jo

Krvavý mesiac /číta Kristián Michal Hnát/ 1005 min.

nórske romány

Harrymu sa rozpadol život a je odhodlaný upiť sa na smrť. Namiesto toho však pomôže staršej herečke Lucille uniknúť pomste mexického drogového kartelu, ktorému Lucilla dlhuje peniaze. Osloví priateľa z detstva, skorumpovaného policajta, ktorý predáva kokaín. Mexičania mu dali na splatenie dlhu desať dní. Hodiny tikajú a nad Oslom má vyjsť krvavý mesiac...

PRONSKÁ, Jana

Rytierov sľub /číta Jana Poľová/ 470 min.

slovenské romány

Josif z Aradu ustanovil Sigurda za nového majiteľa – Hrušovského panstva, aj s paňou Marínou. Marína nechce prenechať svoj domov cudzincovi, o ktorom nič nevie. Postupne vyplávajú na povrch rodinné tajomstvá z jednej i druhej strany. Intrigy, hlboko zakorenená nenávisť, postavia mladým ľuďom do cesty prekážky. Dokážu sa preniesť cez minulosť, a uveria, že láska všetko prekoná?

RAKÚS, Stanislav

Ľútostivosť /číta Peter Lejko/ 238 min.

slovenské príbehy

Stanislav Rakús v tomto súbore próz uplatňuje na rozdiel od svojej doterajšej tvorby nový typ poetiky. Ide zväčša o príbehy, v ktorých prostredníctvom motívov choroby, ohrozenia, osamelosti, smrti, ale i konfrontáciou staroby s mladosťou a detstvom vznikajú vypäté obrazy zo života obyčajných ľudí.

REPOVÁ, Hana

Súkromné problémy časť 5. : Kassandra /číta Katarína Turčanová/ 540 min.

slovenské romány

Kassandra si svoj život presne naplánovala a nikomu nedovolí, aby jej život ovplyvnil. Darí sa jej to až do času, keď jej sestra Elaia oznámi, že ich hľadá nevlastný brat - Sebastian. Osud jej do cesty posiela nielen Sebastiana, ale aj muža, na ktorého chcela zabudnúť. Darmo si nahovára, že k nemu už nič necíti. Ani Jakob nezabudol a jediný pohľad na Kassandru prinavráti všetky bolestivé spomienky.

RIMOVÁ, Andrea

29. február /číta Miriama Fedorková/ 566 min.

slovenské romány

Timea po komplikáciách vo vzťahu prahne po oddychu pre svoju unavenú dušu, a preto vzkriesi svoju lásku k literatúre. Keď v jednej zo starých kníh náhodne objaví zažltnuté svadobné oznámenie svojej milovanej tety a neznámeho muža, prebudí sa v nej zvedavosť. K žiadnej svadbe totiž nikdy nedošlo. Tetine vyhýbavé odpovede vyvolávajú ďalšie otázky, a preto Timea začne hľadať pravdu na vlastnú päsť.

SILVA, Daniel

Portrét neznámej ženy /číta Matúš Malý/ 696 min.

americké romány

Gabriel po dlhých rokoch v tajnej službe sa odsťahuje s Chiarou a deťmi do Benátok. Chce nastúpiť do firmy, kde sa kedysi učil reštaurátorskému remeslu. Jeho  priateľ Julian, ho poprosí, aby vyšetril okolnosti objavu istého starého obrazu a jeho následného lukratívneho predaja. Gabriel zistí, že toto dielo, je takmer istotne falzifikát. Aby vypátral jeho autora – a odhalil podvod, musí vymyslieť perfektný plán.

TARAGEL, Dušan

Mafiánske balady /číta Peter Lejko/ 1410 min.

slovenské romány

Hlavné postavy románu osudovo spojí mŕtvola, zahrabaná v lese a jej nález rozbehne reťazec udalostí, ktoré už nedokážu zastaviť. Kniha obsahuje sedem prekvapujúco spojených príbehov, nečakané dejové obraty, šokujúce pointy a zároveň intímny pohľad do života ľudí, ktorí si myslia, že páchať zlo sa im oplatí.

VELINSKÁ, Sara Mia

Pomsta /číta Dora Kulová/ 1050 min.

slovenské romány

Adamovi sa zrúti svet, keď vinou arogantného podnikateľa príde pri autonehode o ženu a dieťa. Súd uloží vinníkovi  len podmienečný trest. Zdrvený Adam sa rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Na dobre premyslenú pomstu použije svoje dve najsilnejšie zbrane – finančnú moc a mimoriadnu charizmu.

WÜRLL, Dominika

Bezmocná /číta Kristína Medvecká-Heretiková/ 394 min.

slovenské romány

Lenka býva s mamou a babkou. Je v poslednom ročníku na strednej škole. Po skončení chce odísť pracovať do zahraničia za lepším životom. Na lásku neverí a ani ju nevyhľadáva... Kým nestretne Riša. Naučí ju ľúbiť a ona mu to vracia tým, že stojí pri ňom, keď jeho mama umiera. Dostáva sa do sveta dospelých, ktorý sa jej vôbec nezdá fér.

Pre deti a mládež

BURIČ, Marián

Rozprávky z mestečka /čítajú dobrovoľníci VSE/ 108 min.

slovenské príbehy

Kniha obsahuje dvanásť srdečných príbehov z mestečka a jeho okolia, kde sa deň čo deň odohrávajú zdanlivo všedné, ale aj doslova čarovné príhody. Každá krátka rozprávočka nasmeruje pozornosť detí k sebaúcte a skutočným hodnotám. Veľmi pekne vyskladané príbehy o tom, ako sa dá rozprávkovou formou naučiť deti pomáhať, poslúchať, potešiť.

CASAY, Dawn

Zimné rozprávky /čítajú dobrovoľníci VSE/ 170 min.

rozprávky

Usaďte sa s touto knižkou do tepla a objavte zamrznuté kraje so Snehulienkou či s medvedím kráľom. Sprevádzajte hrdinov a hrdinky na dobrodružných cestách, ktoré preveria silu priateľstva. Hrdinovia, či už sú to zvieratká, alebo ľudia, nás presvedčia, aké dôležité je držať spolu, pomáhať si a vedieť sa tešiť zo života.

HÚŽEVKA, Milan

Púchovské povesti /číta Igor Šabek/ 900 min.

slovenské povesti

V knižke sú uverejnené povesti, rozprávky a príbehy z oblasti stredného Považia. Púchovské povesti predstavujú život slovenského človeka žijúceho v čarokrásnom prostredí neďaleko moravských hraníc v dávnej minulosti v rozličných situáciách a vytvárajú pestrý kaleidoskop, ktorý poučí aj poteší.

WALLIAMS, David

Operácia Banány /číta Kristína Medvecká-Heretiková/ 454 min.

anglické príbehy

Londýn, december 1940. Vo svete zúri druhá svetová vojna. Erik a jeho najlepšia kamoška, gorila Gertrúda z londýnskej ZOO, s tým majú kopec starostí. Nemci totiž bombardujú aj ZOO. Erik s ňou musí utiecť a zachrániť ju. Keď sa ukrývajú pri mori, náhodou sa im podarí odhaliť tajný plán nepriateľských vojakov.....

KNIHY V BRAILLOVOM PÍSME A E-BRAILLE

CAMDENOVÁ, Elizabeth

Odvážny plán / 5 zv.

americké romány

Biochemička Rosalinda Wernerová chce zmeniť spôsob dodávania vody do domácnosti v meste. Komisár Newyorskej vodnej správy Nicholas Drake je však proti chlórovaniu vody. Keď sa Rosalinda  stane terčom neznámeho nepriateľa, obaja súperi si uvedomia, že v hre je oveľa viac. 

CAMDENOVÁ, Elizabeth

Zúfalá nádej / 5 zv.

americké romány

Eloisy, ako geniálna matematička, sa stane úspešnou účtovníčkou najväčšieho stavebného projektu. Čoskoro však zdesená zistí, že nová práca ju znovu privedie do cesty mužovi, ktorý je zodpovedný za jej smútok. Alex je starosta mesta, ktoré chce štát zaplaviť. Zistí však, že v tíme pracuje aj žena, ktorú kedysi miloval. Vymyslí plán na záchranu svojho mesta, ale potrebuje Eloisinu pomoc.

FARTELOVÁ, Marta

Blázon do teba / 4 zv.

slovenské romány

Alica žije vysnený život. Má príťažlivého a bohatého manžela, dve zdravé deti a podiel v prosperujúcej rodinnej firme. Zdanie dokonalého života sa začne postupne vytrácať, keď do ich rodiny pribudne nový člen – malý psí kríženec Enzo. Nezlomná odvaha a bezpodmienečná láska, ktorú Enzo prejavuje voči členom svojej ľudskej svorky donúti Alicu vystúpiť z vlastného tieňa a vziať svoj život pevne do rúk.

GRAMONT, Nina de

Aféra pána Christieho / 5 zv.

anglické romány

Mladá Írka Nan O'Deaová si získa priazeň manžela spisovateľky Agathy Christie - Archiho. Keď Archie oznámi svojej žene, že sa chce rozviesť a oženiť s Nan, Agatha Christie bez stopy zmizne. Román vychádza zo skutočnej udalosti – dodnes neobjasneného zmiznutia slávnej autorky detektívnych románov Agathy Christie v decembri 1926.

HAZELWOOD, Ali

Hypotéza lásky / 5 zv.

talianske romány

Olive je doktorandka na Stanforde a presviedča svoju kamarátku Anh, že s niekým chodí. Aby jej to dokázala, na chodbe školy pobozká náhodného okoloidúceho. Tým je však mladý, medzi študentmi obávaný, profesor Adam. Vysvetlí mu, že potrebuje predstierať vzťah. Na jej veľké prekvapenie Adam súhlasí a dohodnú si rande. Olive sa postupne zamotáva do vzťahu a klamstiev a neskôr aj do pavučiny lásky.

HENN, Carsten

Pekáreň a vôňa príbehov / 3 zv.

nemecké príbehy

Chlebové cesto je ako život, treba s ním pracovať, miesiť ho, až kým nedozrie. Rovnaké poznanie prekvapí aj primabalerínu Sofie, ktorej zranenie zničí závratnú kariéru. V malej pekárni nájde oveľa viac ako len zamestnanie: múdrosť jednoduchého muža – pekára, odvahu zmeniť sa a nájsť novú životnú cestu.

HUNTEROVÁ, Kristi Ann

Tajomstvo slečny Hancockovej / 6 zv.

americké romány

Slečna Harriet Hancocková je 29 ročná bohatá stará dievka. Z diaľky sleduje životy ľudí a snaží sa poťahovať za neviditeľné nitky osudu, aby pomohla tým, ktorý to potrebujú. Nechce sa vydať, ani založiť si rodinu. No keď sa na scéne zjaví mladý paholok, jej túžby začnú kričať po pozornosti. V láske im však bránia spoločenské rozdiely a klamstvo, ktoré pred sebou tlačí ako obrovský balvan.

KLEYPASOVÁ, Lisa

Diabol v prestrojení / 5 zv.

americké romány

Lady Merritt Sterlingová nie je nijaká krehká kvetinka. Riadi prepravnú spoločnosť po zosnulom manželovi. Neprajná londýnska smotánka čaká len na to, kedy zlyhá. Úspech sa neodpúšťa, a ak ho navyše dosiahne sebavedomá žena, spoločnosť sa môže zblázniť. No keď Merrit vtrhne do života svojrázny výrobca whisky Keir McRae, jej odhodlanie čelí skúške.

KLUNE, TJ

Dom na azúrovom pobreží / 6 zv.

americké romány

Sociálny pracovník Linus Baker má ohodnotiť vzdialený sirotinec, kde žije šesť nebezpečných detí. Linus má vyhodnotiť, či skutočne dokážu zosnovať koniec sveta. No ich poručník, šarmantný a charizmatický Arthur Parnassus, je odhodlaný urobiť čokoľvek, aby svojich zverencov ochránil. Linus postupne spoznáva obyvateľov sirotinca a zisťuje, že nie všetko je tak, ako sa na prvý pohľad zdá...

MARKO, Lea

Hlavne sa nezamiluj / 3 zv.

slovenské romány

Anna sa utápa v sebaľútosti, pretože ju opustil manžel a prišla o prácu. Kamarátka jej požičia chatu v rakúskych Alpách a Anna v krásnej prírode nachádza rovnováhu a začína hrať ako sólistka v miestnej kapele, s členmi ktorej sa spriatelí. Teda okrem jedného, ktorý sa jej snaží spraviť zo života peklo. Alebo žeby to bolo inak?

PÁLENÍK, Michal

Vystúpte z kolotoča diét : 8-týždňový návod, ako pomocou správnych návykov vyhrať sám nad sebou / 3 zv.

zdravá výživa

Kniha ponúka praktický návod, ako v priebehu ôsmich týždňov začať so zmenou životného štýlu. Hlavnou myšlienkou motivačno-odbornej knihy je raz a navždy vyviesť ľudí zo začarovaného kruhu diét. Autor graficky a slovne vysvetľuje čitateľovi, čo sa v tele pri diétach deje a približuje, aký je správny prístup na splnenie stanoveného cieľa.

RILEYOVÁ, Lucinda

Polnočná ruža / 8 zv.

írske romány 

Strhujúci príbeh indickej dievčiny Anáhity a jej rodiny sa odohráva v rozpätí štyroch generácií na dvoch kontinentoch – vo veľkolepom paláci indického maharadžu a v majestátnom šľachtickom sídle na juhu Anglicka.

WARD, Catriona

Posledný dom na Zbytočnej ulici / 5 zv.

americké romány

Každý vie, že poslednému domu na Zbytočnej ulici sa treba vyhnúť oblúkom. Žije v ňom Ted, hlavný podozrivý v prípade uneseného dievčatka. Hoci polícia uňho doma nič neobjavila, nedokáže sa zbaviť stigmy vraha. Je len obyčajný muž, ktorý dopláca na predsudky okolia? Dee sa nikdy nevzdala nádeje, že vypátra pravdu o sestrinom zmiznutí. Je odhodlaná odhaliť Teda za každú cenu.

Pre deti a mládež

FUTOVÁ, Gabriela

Očko Špehúň : tajný život môjho brata / 2 zv.

slovenské príbehy

Osemročný Očko sa nevie zaradiť do žiadneho z ponúkaných krúžkov. Futbal ani tanec mu nejdú, je trochu drevený, ale čo mu chýba po fyzickej stránke, to doháňa svojim dôvtipom. Rád číta knihy o Troch pátračoch, preto sa na mamin popud rozhodne, že aj on bude detektívom. Kúpi si zápisník, vezme ceruzu a sám sa pustí do pátrania.

HALÁSOVÁ, Eva

Rozprávky z peračníka / 1 zv.

slovenské rozprávky

Kniha autorky, pedagogičky s dlhoročnou praxou je určená začínajúcim čitateľom, ktorí už poznajú všetky písmená a chcú sa dozvedieť, čo robia ich školské potreby večer. Kniha im prostredníctvom pútavých príbehov predstaví všetkých obyvateľov, ktorí môžu žiť v perečníku každého usilovného žiaka.

NAGY, Peter

V Kráľovstve lesných víl / 1 zv.

slovenské rozprávky

Boli raz dvaja dobrí kamaráti Eleanora a Rolando. Jedného dňa prišiel posol z Kráľovstva lesných víl a poprosil ich o pomoc. Niekto im znečisťuje rieku. A tak sa Eleanora a Rolando pustili do pátrania! Čaká nás príbeh plný dobrodružstiev, kúziel, zaklínadiel, víl, ježibáb, čarodejníkov a iných rozprávkových bytostí.

NAGY, Peter

Peter Nagy pre deti / 1 zv.

slovenská poézia

Túto pestrú knihu s krásnymi obrázkami a príbehmi vytvorila dvojica slovenských hudobníkov deťom pre radosť. Kniha obsahuje texty 15 pesničiek: Čarbičky, Malíček, Mačka pána skladateľa, Prečo krava nenosí žiadnu kravatu?...

NAJŽIADANEJŠIE ZVUKOVÉ KNIHY, U KTORÝCH BOL ZMENENÝ NOSIČ Z AUDIOKAZIET NA CD VO FORMÁTE MP3

BICKMOROVÁ, Barbara

Vzdialená hviezda /číta Beáta Drotárová/ 1230 min.

romány pre ženy

COOK, Robin

Zelenáč v bielom /číta Igor Makovický/ 690 min.

romány z lekárskeho prostredia

ČECHURA, Jaroslav, HLAVAČKA, Milan, MIKULEC, Jiří

Muži a milenci českých královen /prevzaté/ 720 min.

literatúra faktu

ČECHURA, Jaroslav, HLAVAČKA, Milan, MAUR, Eduard

Ženy a milenky českých králů /prevzaté/ 630 min.

literatúra faktu

DRAKEOVÁ, Shannon

Zažeň tiene noci /číta Eva Ryšáková/ 780 min.

romány pre ženy

HADDONOVÁ, Celia

Sto lámp pre dušu /číta Valéria Fürješová/ 360 min.

duchovná literatúra

HIGGINS-CLARKOVÁ, Mary

Ty patríš mne /číta Igor Makovický/ 810 min.

detektívne romány

SEMIONOV, Georgij

Labute a sneh /prevzaté/ 90 min.

rozhlasové hry

Švédsko

/číta Jitka Krišková, Igor Šabek/ 60 min.

cestopisy

VARGA, Ladislav, KOMOROVÁ, Mariana

Modrá krv /číta Nora Selecká/ 660 min.

historické romány

VENTURIOVÁ, Maria

Dokonalá manželka /číta Beáta Drotárová/ 480 min.

ľúbostné romány

Vyšetrovatelia

/číta Dušan Szabó/ 450 min.

detektívne romány

WOODS, Stuart

Šéfovia /číta Anton Kaščák/ 900 min.

detektívne romány

ZELINOVÁ, Hana

Aj v raji prší /číta Nora Selecká/ 360 min.

spoločenské romány

ZELINOVÁ, Hana

Anjelská zem /číta Mária Palúchová/ 1020 min.

slovenské romány

Prihlásenie

Registrácia do digitálnej knižnice

Registrácia do digitálnej knižnice a na portál RTVS - Dokorán

Zabudol som heslo

Vyhľadávanie

RTVS
DOKORÁN
Článok o DIKDA pre čitateľov SKN
UČEBNICE PDF

ANKETA

Hlasujte za knihu v Braillovom písme, ktorú si budete môcť stiahnuť v 24. týždni roku 2024 z Digitálnej knižnice

Milénium , Elizaheth Handová, Lewis Gannet   Informácie o knihe Milénium
21%
Prach a sny, Eduard Krajčo   Informácie o knihe Prach a sny
22%
Predposledná štácia, Juraj Hanuščin   Informácie o knihe Predposledná štácia
18%
Priznávanie , Rose Marcia   Informácie o knihe Priznávanie
15%
Prvý medzi rovnými , Jeffrey Archer   Informácie o knihe Prvý medzi rovnými
24%
Hlasovalo: 234
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Portál Návštevník OPIS - Operačná program informatizácia spoločnosti Blindrevue – IT technológie pre osoby so zrakovým postihnutím