Toto webové sídlo využíva súbory cookie. Viac informácií…

Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Knižné novinky - máj 2022

ZVUKOVÉ KNIHY VO FORMÁTE MP3

ČERVENÁK, Juraj

Černokňažník : Tretia kniha trilógie : Krvavý oheň /číta Igor Šabek/ 691 min.

slovenské romány

Čierny Rogan putuje na čarami nasiaknutú Kančiu horu, kde ho v svätyni jeho predkov čaká Krvavý oheň. Vďaka nemu sa konečne stane pravým černokňažníkom a zasvätí život boju s besmi a zlými silami. Predtým však musí poraziť prisluhovačov nepriateľského Belboha. Navyše, Vraniborské kniežatstvo ohrozuje rasa divokých, krvilačných goričov. Bohyňa smrti Morena bude zbierať bohatú úrodu...

DAHL, Arne

Sloboda /číta Dušan Kubaň/ 892 min.

švédske romány

Spočiatku sa zdá, že Sam Berger získal všetko. Lenže život je občas vrtkavý. Pri honbe za vlastným šťastím sa zapletie do ďalšieho prípadu. Tentoraz je v hre ruská mafia a únos bývalej prostitútky Nadje. Sam má 74 hodín na to, aby ju našiel skôr, než ju popravia. S vyšetrovaním mu pomáha Molly Blomová, ktorá však vie viac, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Prečo je Nadja taká dôležitá a čo ju spája s Molly?

DÁN, Dominik

Mačacia stopa /prevzaté/ 660 min.

slovenské romány

Detektívi vyšetrujú vraždu Lívie. Lívia je v skutočnosti mačka, ale spojitosti so starou známou Hildou, psychologičkou, ktorú detektívi podozrievali z vrážd mladých chlapcov, sú desivé. Pár krokov od domu Hildy, unesú trinásťročného syna vysokého štátneho úradníka, čo detektívi nepovažujú za náhodu. Prominentná štvrť sa razom stáva miestom, v ktorom miznú chlapci ako na bežiacom páse...

EKMAN, Klas

Schopní všetkého /číta Peter Čižmár/ 764 min.

švédske romány

Anna a Johan sa ubytujú v hoteli, aby si tam užili spoločný víkend. Johan opustil kvôli Anne svoju manželku a teší sa na vášnivú noc. Anna sa rozhodla ich aféru ukončiť. Rodina je pre ňu dôležitejšia ako túžba po šťastí. Víkend sa však nevyvíja podľa očakávania ani jedného z nich. Tragická chyba so smrteľnými následkami prinúti párik milencov urobiť osudové rozhodnutie, ktoré navždy zmení ich životy.

GILLEROVÁ, Katarína

Priveľa spomienok /číta Ivana Šeptáková/ 720 min.

slovenské romány

Do života Romany vstúpila láska. Kamil, muž jej života, si s ňou túži založiť rodinu a požiada ju o ruku. Rozbehnú sa prípravy na svadbu, no na ich vzťahu leží tieň v podobe Kamilovej bývalej priateľky. Romana bojuje so svojou žiarlivosťou, ktorá sa vystupňuje vďaka podozreniu, že Kamil si do ich bytu niekoho vodí. Podarí sa Romane zachrániť ohrozený vzťah s Kamilom?

GRISHAM, John

Čas na milosť/ číta Igor Šabek/ 1203 min.

americké romány

Strážca zákona Stuart sa v opileckom besnení vyzúri na priateľke Josie. Tá padne v bezvedomí na zem. Jej syn Drew zoberie zbraň a policajta zastrelí. Súd pridelí Drewovi ako obhajcu Jaka Brigancea. Obyvatelia mesta si želajú rýchly proces a najvyšší trest. Brigance však zisťuje, že nič nie je také jednoduché, ako sa zdá. Snaha zachrániť Drewa ohrozí jeho kariéru, finančnú situáciu aj bezpečnosť rodiny.

GUARESCHI, Giovannino

Súdruh Don Camillo /číta Dora Kulová/ 326 min.

talianske príbehy

Don Camillo sa vydáva na cestu, ktorú si pred niekoľkými rokmi nevedel ani len predstaviť. V prezlečení a pod novou identitou sa z dona Camilla stáva súdruh Tarocci /Taročči/. Spolu s ďalšími vyvolenými sa vydáva na dobrodružnú a zároveň nebezpečnú cestu za železnú oponu. Cieľom ich cesty je ZSSR.

McCONAGHY, Charlotte

Kedysi tu žili vlky /číta Slavomíra Fulínová/ 674 min.

austrálske romány

Inti prichádza do Škótska ako vedúca tímu biológov, ktorých úlohou je vypustiť štrnásť vlkov dravých do voľnej prírody. Vlkom sa v novom prostredí darí, preto Inti pomaly stráca ostražitosť a otvára sa priateľstvám i láske. Jedného dňa sa objaví mŕtvola miestneho farmára a Inti vie, koho budú všetci viniť z jeho smrti. Ochráni svojich vlčích zverencov? Ale ak farmára nezabili vlky, kto potom? 

NAVRÁTIL, Martin

Okolo sveta 3 časť 1 : na cestách po africkom kontinente /číta Gabriel Lukáč/ 398 min.

populárno-náučné publikácie

Afrika. Kontinent, o ktorom každý z nás trochu sníva, ale zároveň sa ho aj dosť bojí. Po troch úspešných cestopisoch nás Martin prevedie kontinentom, ktorý zatiaľ nemá najlepšiu cestovateľskú reputáciu, ale ktorý rozhodne treba vidieť a zažiť. Presvedčí nás o tom, že toľko prírodnej pestrosti, rozmanitosti kultúr a zvykov, či historických prekvapení len tak ľahko inde neuvidíte.

NESBØ, Jo

Ostrov potkanov a iné príbehy /prevzaté/ 720 min.

nórske poviedky

Majster trileru Jo Nesbo prichádza s druhou zbierkou poviedok plných napätia a emócií a tentoraz čitateľa pozýva do blízkej budúcnosti. Päť napínavých príbehov prináša rozuzlenia, ktoré vyrážajú dych a spochybňujú pevné body v živote človeka.

Príhovory pápeža Františka počas apoštolskej cesty na Slovensku /prevzaté/ 280 min.

príhovory

Kompletné príhovory pápeža Františka počas apoštolskej cesty na Slovensku v dňoch 12. až 15. septembra 2021.

PARISOVÁ, B. A.

Kolaps /číta Lucia Hrašková/ 610 min.

anglické romány

Je neskoro v noci, naokolo vyčíňa búrka a Cass sa chce dostať čo najrýchlejšie domov. Zrazu na odľahlej ceste v lese zazrie zaparkované auto. Nevystúpi zo svojho auta, aby vodičke ponúkla pomoc. Nasledujúci deň sa dozvie, že ženu v aute niekto zavraždil. Čoskoro sa v dome začnú ozývať anonymné telefonáty – keď Cass zdvihne, na druhom konci linky je len hrozivé ticho. Že by si ju vrah vyhliadol ako ďalšiu obeť?

Rozprávania ruského pútnika /prevzaté/ 539 min.

úvahy

Rozprávania ruského pútnika, je rozprávanie predovšetkým o veľkej láske k Bohu a k modlitbe. O jednoduchom živote zbavenom náhlivosti, stresu, zhonu. Teda o veciach, ktoré nám v našich hektických časoch chýbajú, unikajú.

ŠULAJOVÁ, Zuzka

Budem iná /číta Katarína Turčanová/ 2186 min.

slovenské romány

Ela chce byť iná ako jej rodičia, ktorí žijú slušným manželským životom. Mama je pokorná a tatko mudrlant bez záľub, vyžadujúci poslušnosť. Typ, aký automaticky vyvoláva odpor. Ela absolvuje s nevôľou všetky rodinné akcie, no kompenzuje si to v spoločnosti kamarátov z partie, kde si užíva tínedžerskú slobodu, ktorá so sebou nesie vzrušujúce nové zážitky, ale aj nebezpečné balansovanie na hrane.

Pre deti a mládež

BIRNER, Martin

Félixove vesmírne dobrodružstvá /číta Dobrovoľníci VSE/ 200 min.

slovenské príbehy

Láskavý príbeh o veľkom priateľstve bystrého a vynaliezavého bábätka, hľadajúceho svoju mamu, mimozemšťana na úteku pred vesmírnymi pirátmi a starého robota. Spoločne putujú vesmírom a zažívajú fantastické dobrodružstvá. Každý z nich vie niečo iné a spolu tvoria super tím.

DOBIÁŠ, Miroslav

Adam a tajomstvo orloja /číta Jozef Kramár/ 660 min.

slovenské príbehy

Napínavý príbeh neposlušného školáka Adama, ktorý zistí, že v čiernom podzemí pod pražským orlojom je ukrytý starý alchymistický vynález: Stroj času! Napriek všetkým zákazom ho použije a vydá sa na nebezpečnú cestu do minulosti.

GAŠPAROVÁ, Eleonóra

Ahoj, prvá trieda /číta Dobrovoľníci VSE/ 52 min.

slovenské príbehy

Knižka prináša veselé školské zážitky prváčika Milana Lavka z 1. E triedy, ktorý v škole zažíva mnohé veselé dobrodružstvá – chytanie včielky, čítanie zo šlabikára, prvé priateľstvá, kreslenie pani učiteľky, zoznámenie sa so staršími žiakmi, vysvedčenie či školský výlet. Zážitky sú vyrozprávané z pohľadu hlavného hrdinu, vďaka čomu sa s ním budú vedieť prváčikovia lepšie stotožniť.

MATEJKA, Jozef J.

Budulienkove a Pinocchiove dobrodružstvá : (príbeh, ktorý sa isto iste stal) /číta Dobrovoľníci VSE/ 62 min.

slovenské rozprávky

Toto je príbeh o dvoch detských hrdinoch, Budulienkovi a Pinochiovi a ich mnohých dobrodružstvách, ktoré prinieslo ich novonadobudnuté priateľstvo. Ich príbeh je napínavý, od ich úplne prvého stretnutia, až po vzrušujúci výlet za Budulienkovou babičkou.

RIEČANSKÁ, Lena

Nebojme sa ničoho /číta Dobrovoľníci VSE/ 91 min.

Slovenské rozprávky

Dozviete sa, že strašidlá sú iba v rozprávkach. Čaká na vás desať veselých príbehov, ako ich prežívajú vaši kamaráti. Budete sa smiať, radovať a možno sa aj poučíte. Presvedčíte sa, že ani vysávač, ani zubár či semafor nie sú žiadne strašidlá. Zistíte, že najlepšie je s kamarátmi a keď nikto nie je sám.

KNIHY V BRAILLOVOM PÍSME A E-BRAILLE

BALOGHOVÁ, Mary

Zrodila sa láska / 2 zv.

kanadské romány

Lady Annabelle je krásna dcéra grófa Havercrofta. Keď spôsobí škandál, ktorý jej zničí povesť, gróf súhlasí, aby sa vydala za syna jeho úhlavného nepriateľa. Reginald sa netúži oženiť. A tak mu otec dá ultimátum: buď sa ožení s Annabelle, alebo ho prestane finančne podporovať. Nevesta a ženích sa navzájom obviňujú z nepríjemnej situácie, no všetko nasvedčuje tomu, že sobáš z rozumu bude. Ibaže nie je ani zďaleka všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá...

 

BENGTSSON, Jonas T.

V podmienke : príbeh ako žiadny iný písaný úsečným tarantinovským jazykom / 3 zv.

dánske romány

Danny, Christian a Malik sú priatelia z detstva. Danny si vo väzení odpykáva šiesty rok za násilný trestný čin, keď ho nečakane prepustia na podmienku. Prvá vec, ktorú chce urobiť, je nájsť svojho starého kamaráta, lenže Malika nikto nevidel už celé týždne. A hoci je Christian policajtom, nemá práve chuť zneužívať svoje právomoci. Pre Dannyho však zákony nikdy neboli prekážkou, a tak sa vydáva po Malikových stopách.

FICÍK, Vladimír

Príhody a skúsenosti neskúseného Slováka : 2000 dní v Egypte / 4 zv.

cestopisy

Skutočné príbehy zažité počas takmer šiestich rokov života v Egypte, napísané originálnym sarkastickým štýlom. Skúsenosti, aké na Wikipédii nenájdete, vám objasnia mentalitu Egypťanov a ukážu pravdivý pohľad do skrytého sveta Orientu, ktorý je občas mimo chápania Európanov.

HILLENBRAND, Tom

Diabolský plod : kulinárka krimi / 4 zv.

nemecká literatúra

Šéfkuchár Xavier Kieffer zanechal svet vrcholného kuchárskeho umenia haute cuisine a otvoril si malú reštauráciu. Jedného dňa sa mu však v podniku zrúti na podlahu mŕtvy reštauračný kritik z Paríža a Kieffer je zrazu podozrivý z vraždy. Keď vzápätí bez stopy zmizne aj jeho niekdajší učiteľ, rozhodne sa vziať pátranie do vlastných rúk. Narazí na obrovský kulinársky škandál a ocitá sa v ohrození života. 

 

HILLENBRAND, Tom

Červené zlato : kulinárska krimi : druhý prípad Xaviera Kieffera / 4 zv.

nemecká literatúra

Na honosnej večeri v Paríži má slávny suši majster očariť miestnu smotánku, no padne na zem mŕtvy. Príčina smrti: otrava rybím mäsom. Kuchár Xavier neverí že by išlo o nešťastnú náhodu, a tak sa pustí do pátrania. Stopy ho privedú z prepychového života parížskeho starostu cez úplne nový svet japonskej kuchyne až do rybárskej lode talianskych lovcov tuniakov. Pri vyšetrovaní na vlastnú päsť zistí, že niektoré ryby sú drahšie než zlato, a dokonca cennejšie ako ľudský život.

 

HORST, Jørn Lier, ENGER, Thomas

Neumieraj mladá / 4 zv.

nórske romány

Mladá vyšetrovateľka odhalí súvislosť medzi niekoľkými vraždami a podozrivými úmrtiami, ktoré sa odohrali v priebehu uplynulého roka. A zrazu k nim pribudne ďalšie. Brutálna a osobná vražda roztáča hrozivú špirálu udalostí, ktoré zasiahnu inšpektora Blixa. O prípad sa zaujíma aj novinárka Emma a prichádza na veci, ktoré unikli pozornosti polície.

 

CHRISTIE, Agatha

Slony nezabúdajú / 3 zv.

anglické romány

Pred dvanástimi rokmi sa na útese našli telá generála Alistaira Ravenscrofta s manželkou Margaret. Bola to dohoda manželov o samovražde? Zločin z vášne? Alebo nebodaj chladnokrvná vražda? Poirot sa pokúša rozlúsknuť túto záhadu na želanie Celie - dcéry zastreleného manželského páru, ktorá sa chce po rokoch konečne dozvedieť pravdu o smrti svojich rodičov.

 

KINGSBURY, Karen

Šťastie na dosah / 4 zv.

americké romány

Mary Catherine vyrastala v zámožnej rodine, no životný štýl rodičov jej nikdy nesedel. Momentálne robí dobrovoľníčku v miestnom mládežníckom centre spolu s Marcusom. Napriek rozhodnutiu ostať sama cíti, že ju Marcus priťahuje. Ich prebúdzajúci sa vzťah jej dáva okúsiť vzrušujúci život. Vtom si od lekára vypočuje správu, ktorá zmení jej budúcnosť a ktorá ju prinúti urobiť rázne rozhodnutie.

 

KINGSBURY, Karen

Dotyk anjelských krídel / 4 zv.

americké romány

Napriek tomu, že Mary Catherine potrebuje transplantáciu srdca, rozhodne sa odísť do Afriky, kde pracuje v sirotinci. Jediným háčikom je Marcus, do ktorého sa nikdy nemala zaľúbiť. Marcus tuší, že s Mary nie je čosi v poriadku. Po mesiacoch mlčania z jej strany ho email prinúti vyraziť na cestu, ktorej výsledok rozhodne o živote alebo smrti. A anjeli, ktorí medzi nimi pôsobia, si uvedomia dôležitú pravdu: nie všetky anjelské misie majú šťastný koniec.

 

KOVÁČIK, Juraj

Tri tornáda / 4 zv.

slovenské romány

Jošua je na prahu veku, keď chce po sebe zanechať viac ako dom. Postupne sa zbavuje nadbytočných vecí, aby objavil, čo preňho znamená samotné písanie. Akú úlohu v ňom zohrávajú spomienky a kam je až ochotný zájsť, aby jeho postavy boli autentické a on si zachoval integritu?

 

MICHALKOVÁ, Tatiana & NÁVRATKOVÁ, Edita

Macocha 2 / 4 zv.

slovenské romány

Pokračovanie neľahkých peripetií Edit, slobodnej matky, s ktorou sa život nemaznal. A jej matka tiež nie. Materinskú lásku totiž zažívala len vo svojich snoch. Teraz už však pri svojich rozhodnutiach musí myslieť aj na svoju milovanú dcérku.  Drsný príbeh, inšpirovaný skutočnými udalosťami, o zlyhaniach, stratách a sklamaniach, ale tiež o neúnavnom hľadaní lásky.

 

PARISOVÁ, B. A.

Za zatvorenými dverami / 4 zv.

anglické romány

Grace a Jack sú dokonalý pár. Grace je atraktívna, oddaná manželka, ale väznená. Jack je vynikajúci právnik a milujúci manžel. Dá sa však veriť, že je nejaký vzťah či manželstvo absolútne dokonalé? Prečo nikdy nedvíha telefón svojim priateľkám? Prečo ich sídlo obklopuje vysoký plot? Keby sa to však niekto chcel Grace opýtať, zistí, že nie je nikdy sama. Pretože Jack je vždy a všade – po jej boku…

 

POWELL, John

Prečo mám strach milovať? / 1 zv.

úvahy

Ide o zaujímavé psychologické dielo z pera známeho amerického autora Johna Powella zo Spoločnosti Ježišovej. Na jeho stránkach sa oboznámite s pohľadmi psychológa na viaceré problémy dnešného moderného človeka. Z kresťanského hľadiska sa autor zaoberá témami ako láska, strach, pocit viny a krivdy…

 

QUINNOVÁ, Julie

Spaľujúca vášeň / 4 zv.

americké romány

Michael sa celý svoj život zahrával so ženami, ale nikdy nedovolil ani jednej, aby sa dotkla jeho srdca. V živote každého človeka ale nastane v istej chvíli zlom. Pre Michaela nastala tá chvíľa vtedy, keď prvýkrát uvidel Francescu. Bola tu však jedna maličkosť. O tridsaťšesť hodín mala byť vydatá. Bude mať Michael odvahu vyznať svoje city Francesce? 

 

QUINNOVÁ, Julia

Bridgerton : S láskou Eloise / 4 zv.

americké romány

Sir Phillip Crane nadviaže s Eloise Bridgertonovou netradičný vzťah plný slov na listovom papieri. Vyzerá to tak, že Eloise je stará dievka, ktorá bude nenápadná, poddajná a určite bude zúfalo túžiť po manželstve. Tak jej ho navrhne. Pred jeho dverami sa však objaví žena, ktorá je stelesnením všetkého možného, len nie pokojnej dámy...

 

SASKOVÁ, Lucia

Obvinená / 4 zv.

slovenské romány

Hlavná hrdinka sa ocitá na psychiatrickej klinike. Netuší, ako a prečo sa tam dostala. Časom sa dozvedá, že je obvinená z vraždy. Vôbec si nespomína, že by ju spáchala, a tak má jediný cieľ: rozpamätať sa. Kto je tajomný muž, ktorý stáva v noci pod jej oknom? Ako sa dostane z oddelenia, odkiaľ niet návratu? A nájde sa niekto, kto uverí, že je nevinná a na psychiatriu vôbec nepatrí?

 

Pre deti a mládež

 

BALÁŽOVÁ, Soňa

Klementína / 1 zv.

slovenské príbehy

Nie sú najobyčajnejšie veci niekedy tie najlepšie? My si myslíme, že sú! Začítajte sa do príbehu Klementíny a jej neviditeľného kamaráta Vendelína. Hm, je on ale naozaj neviditeľný? A čo ten kôň vo fľaši? A ryby na plavárni, o tých ste už počuli? A moment, kam vlastne zvážajú všetko to lístie, čo padá na jeseň zo stromov? Kam oni tú jeseň vozia?

 

BEAUVAIS, Clémentine

Jaternice tiahnu na Paríž / 3 zv.

francúzske romány

V súťaži Miss Jaternica boli Astrid, Hakima a Mireille vyhlásené za najškaredšie baby na škole. Možno by mali sedieť doma a plakať do vankúša. No hneď nasadnú na bicykle a vydajú sa na roadtrip. Že kam? Veď predsa do Paríža! Kniha Jaternice tiahnu na Paríž je živelný príbeh o dospievaní a hľadaní si svojho miesta vo svete, v ktorom ste v jeden deň vyhlásené za najodpudivejšie dievčatá na škole a na druhý sa ocitnete na titulných stránkach novín ako nekorunované kráľovné boja proti šikane.

 

DRAGULOVÁ-FAKTOROVÁ, Danuša

Komu patrí slniečko / 1 zv.

slovenské príbehy

Zvonček Zvonko, púpava Klaudia, sedmokráska Etelka a ďalší kamaráti z lúky sa dostali do novej knihy Komu patrí slniečko. V nej sa čitatelia dozvedia, ako zvonček dostal meno, prečo sa nebojí dažďa, ako pomohol myške, ale aj to, ako myška pomohla jemu. Priateľstvo a pomoc je pre kamarátov z lúky nadovšetko.

 

KARPINSKÝ, Peter

O Malom kozmonautovi / 1 zv.

slovenské rozprávky

V čiernej tme vesmíru sa odrazu zjavila malá bodka, ktorá rástla a rástla. Vlastne, vôbec to nebola bodka, ale kozmická raketa, v ktorej sedel kozmonaut. Bol o čosi menší, a tak dostal meno Malý kozmonaut. V kozme zažije Malý kozmonaut mnoho zaujímavých dobrodružstiev. Každé dobrodružstvo však má svoj koniec. Malý kozmonaut teda napokon pristane na Zemi a ocitne sa v náručí svojich rodičov.

 

ŠEFČÍK, Valentín

Zázraky / 1 zv.

slovenská poézia

Mladí čitatelia dostávajú do rúk zbierku, s ktorou môžu nachádzať odpovede na otázky súvisiace so životom a s jeho hodnotami, so svetom i s miestom človeka v ňom. Ráno i noc, hudba, ticho či obyčajné pierko, šťastie, láska či naša fantázia...

 

NAJŽIADANEJŠIE ZVUKOVÉ KNIHY, U KTORÝCH BOL ZMENENÝ NOSIČ Z AUDIOKAZIET NA CD VO FORMÁTE MP3

ATWOODOVÁ, Margaret

Príbeh služobníčky /číta Ľudmila Swanová/ 720 min.

vedecko-fantastické romány

BEDNÁR, Roman

Najväčší géniovia západnej civilizácie /číta Igor Šabek/ 840 min.

životopisy

BERKESI, András

Pstruhy a veľké ryby /prevzaté/ 90 min.

divadelné hry

FEATHEROVÁ, Jane

Za oponou /číta Valéria Fürješová/ 840 min.

romány pre ženy

HRONSKÝ, Jozef Cíger

Dielo 3. diel /číta Igor Šabek/ 1440 min.

poviedky

IVANYČUK, Roman

Krvavé víno /číta Igor Šabek/ 540 min.

historické romány

PALACIO, Vincente Riva

Piráti z Mexického zálivu /číta Anton Kaščák/ 900 min.

dobrodružné romány

PFEIFFER, Hans

Stopy mŕtvych /číta Dušan Szabó/ 660 min.

detektívne romány

PORTEROVÁ, Eleanor H.

Pollyana /číta Dagmar Jablonovská/ 420 min.

americké romány

RUSZNÁK, Emil

Malý lexikón svetových dejín /číta Dušan Ružička/ 720 min.

svetové dejiny

STOPPARDOVÁ, Miriam

Menopauza /číta Valéria Fürješová/ 750 min.

terapia

Taliansko /číta Jitka Krišková, Igor Šabek/ 60 min.

cestopisy

TUŠER, Andrej

Ako sa robia noviny /číta Jozef Lapšanský/ 630 min.

redakčná práca a redigovanie

WEISSENSTEINER, Friedrich

Habsburské ženy na cudzích trónoch /číta Nora Selecká/ 450 min.

historické romány

WOODOVÁ, Barbara

Domina /číta Nora Selecká/ 1410 min.

romány z lekárskeho prostredia

Prihlásenie

Registrácia do digitálnej knižnice

Registrácia do digitálnej knižnice a na portál RTVS - Dokorán

Zabudol som heslo

Vyhľadávanie

RTVS
DOKORÁN
UČEBNICE PDF

ANKETA

Hlasujte za knihu v Braillovom písme, ktorú si budete môcť stiahnuť v 36. týždni roku 2023 z Digitálnej knižnice kópia

Alchymista , Paulo Coelho   Informácie o knihe Alchymista
20%
Muž, ktorý maľoval mandľovníky, Mario Johannes Simmel   Informácie o knihe Muž, ktorý maľoval mandľovníky
21%
Muzika spod zeme, Gejza Sádecký   Informácie o knihe Muzika spod zeme
19%
Vlci na Žitave, Benjamín Tinák   Informácie o knihe Vlci na Žitave
16%
Zabíjačka a iné rozkoše, Boris Filan   Informácie o knihe Zabíjačka a iné rozkoše
24%
Hlasovalo: 171
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Portál Návštevník OPIS - Operačná program informatizácia spoločnosti Blindrevue – IT technológie pre osoby so zrakovým postihnutím