ÚvodDiskusia › Návrhy čitateľov do edičného plánu

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 127

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.
« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Text príspevku Dátum príspevku
Prosím o načítanie knihy - Šťastie prišlo v sobotu. Je to pokračovanie knihy - Každý deň má niekto narodeniny, ktorú máte v SKN v ponuke a ja som ju vypočula a pokračovanie mi chýba. Píše veľmi dobre, jej knihy „zhltnete“, v jednej z trojice načítaných je medzi hrdinami knihy aj nevidiaca žena a vďaka E. Baláškovej sa jej podarilo dobre opísať život nevidiacej ženy, ktorá nie je len sediaca figurína, ktorú treba obsluhovať. Prosím o načítanie aj niektorej z týchto titulov: Sedem cností tohto leta Jar, leto, jeseň, Agáta, Bosí sme prišli na svet Ďakujem.
autor: Elena Szárazová
08. 06. 2020, 10:01
Dobrý deň, kniha Šéfom môjmu šéfovi je už v digitálnej knižnici, môžete si ju stiahnuť
autor: Norbert Végh
26. 05. 2020, 15:01
Prosím o načítanie knihy Šéfom môjmu šéfovi. Ide o druhú časť zo série Šéf môjho šéfa, ktorú som si vypočula z vašej ponuky v knižnici a veľmi ma zaujala. Tomas Leroy si chce získať Nelu, no to, čo sa odohralo mu skomplikovalo život a aj hrá v neprospech čo sa týka získania si Nely. Keďže máte tretiu časť, tak som si vypočula aj tú, viem ako to skončilo medzi Nelou a Tomasom, ale ozaj by ma zaujímalo ako k tomu došlo. Veeeľmi prooosím o druhú časť.
autor: Elena Szárazová
23. 05. 2020, 20:20
Prosim o pridanie už načítanej knihy - Táňa Keleová Vasilková Modrý dom Ďakujem
autor: Ľudmila
28. 02. 2020, 17:26
Prosím o načítanie kníh v slovenčine Stephen King: Pán Mercedes 3.) Koniec hliadky Stephen King: To Michael Ende: Nekonečný príbeh Frank Herbert: Duna Frank Herbert: Spasiteľ Duny
autor: Ghost
01. 02. 2020, 13:49
« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky