ÚvodDiskusia › Návrhy čitateľov do edičného plánu

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 127

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.
« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý deň. Prosím vás, nemohli by ste sprístupniť pre digitálnu knižnicu knihu Raňajky šampiónov od Kurta Vonneguta? Ďakujem vám.
autor: Marco
16. 11. 2020, 19:35
Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o zváženie načítania knihy Mark Winegardner - Krstný otec sa vracia, keďže druhá časť - POmsta krstného otca je už v digitálnej knnižnici a ja by som chcela počúvať prvú časť. Ďakujem.
autor: Monika
03. 10. 2020, 15:00
Dobrý deň, prosím o zváženie načítania horúcej novinky o živote speváka, Eltona Johna. Ide o zaujímavú novú publikáciu o tomto velikánovi, informácie na https://www.martinus.sk/?uItem=750647
autor: Pavol
30. 06. 2020, 15:58
Prosím o načítanie knihy od Vojtecha Matochu Prašina. Keďže táto kniha má aj pokračovanie z názvom Prašina 2 čierny merkurit uvítal by som načítané aj to. Verím že vás knihy zaujmú a že ich radi načítate.
autor: Matúš
29. 06. 2020, 19:49
Dobrý deň, priatelia kníh, mohli by ste, prosím, zvážiť načítanie knižnej novinky Ja, Elton, životopisnej knihy o Eltonovi Johnovi? Úplne špičkové by bolo, keby ste to urobili tak, ako ste kedysi dávno, ešte v časoch kaziet, spracovali knihu o Beatles - Výpoveď jednej generácie od Antonína Matznera, teda aj s povkladanými piesňami, o ktorých sa písalo, ak by ste náhodou aj v súčasnosti mali vo svojich radoch takých oduševnených, veci oddaných technikov ako vtedy, ale aj bez tohto vkladu a hudobných ukážok, ak by ste sa ju rozhodli len načítať, aj to by bolo úžasné. Verím, že sa stane a ďakujem.
autor: Avanti Popolo
23. 06. 2020, 20:51
« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky