ÚvodDiskusia › Návrhy čitateľov do edičného plánu

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 78

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.
« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Text príspevku Dátum príspevku
Prosím o načítanie knihy Nepýtaj sa, kde som od P. Nagyovej-Džerengovej. Kniha bola vydaná v r. 2007 a teraz je vo vydaní z r. 2015.
autor: Elena Szárazová
17. 10. 2016, 18:59
Prosím o načítanie Najnovšieho románu od Táni Kelleovej-Vasilkovej - Si ako slnko.
autor: Elena Szárazová
15. 10. 2016, 19:32
Dobrý deň, približne do 1-2 týždňov bude kniha Vitamínová biblia na webe.
autor: Norbert Végh
16. 09. 2016, 11:05
Prosím o zdigitalizovanie knihy Vitamínová biblia. Prepáčte, že neudávam spisovateľa/ľku, ale nepamätám si ju a ani na nete som meno nenašla. K tejto knihe som sa pred rokmi dostala len vo vašej knižnici a je veľmi dobrou pomôckou pri rôznych ochoreniach. Dá sa z nej vyčítať pri jednotlivých vitamínoch predávkovanie daným vitamínom, či prejavy, ak je ho nedostatok. Vopred ďakujem.
autor: Elena Szárazová
14. 09. 2016, 23:22
Vážená pani Szárazová, knihu Žiť, a pritom neumierať máme v našom knižničnom fonde už od minulého roku. Je spracovaná vo zvukovom formáte na CD aj v online verzii prostredníctvom digitálnej knižnice.
autor: Alena Repaská
06. 07. 2016, 13:00
« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky