ÚvodDiskusia › Návrhy čitateľov do edičného plánu

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 125

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý deň, mohli by ste načítať knihu Philipa Carla - Gaspipe - Spoveď mafiánskeho bossa. Ďakujem.
autor: Monika Porubčanská
06. 01. 2021, 16:29
Dobrý deň. Mohli by ste načítať knihu Nádherná smrť v Altaji od Jozefa Banáša? Podľa popisu to je veľmi zaujímavá kniha a rád by som si ju vypočul (prípadne prečítal). Ďakujem.
autor: Marco Oros
18. 11. 2020, 10:30
Dobrý deň. Mohli by ste digitalizovať do digitálnej knižnice túto knihu? Tau v súhvezdí veľryby R. Martin Ďakujem.
autor: Marco Oros
17. 11. 2020, 10:24
Dobrý deň. Prosím vás, nemohli by ste sprístupniť pre digitálnu knižnicu knihu Raňajky šampiónov od Kurta Vonneguta? Ďakujem vám.
autor: Marco
16. 11. 2020, 19:35
Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o zváženie načítania knihy Mark Winegardner - Krstný otec sa vracia, keďže druhá časť - POmsta krstného otca je už v digitálnej knnižnici a ja by som chcela počúvať prvú časť. Ďakujem.
autor: Monika
03. 10. 2020, 15:00
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky