ÚvodDiskusia › Návrhy čitateľov do edičného plánu

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 125

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Text príspevku Dátum príspevku
Pozdravujem, ak by bola možnosť, mohli by ste načítať ďalšiu z Kníh J. K. Rowlingovej - Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny. Ďakujem.
autor: Monika Porubčanská
03. 03. 2021, 17:16
Zdravím. Pripájam sa ku Klárinmu nápadu. Podľa mňa by bolo skutočne skvelé, keby ste isté knihy od J. K. Rowlingovej načítali. Fanúšikovia Harryho Pottera si určite prídu na svoje.
autor: Marco Oros
21. 02. 2021, 20:28
Dobrý deň, mohli by ste prosím načítať knihu Stephana Taltyho Čierna ruka: Bratovražedná vojna medzi výnimočným detektívom a najkrutejším tajným spolkom v amerických dejinách. Kniha vyšla v roku 2018. Vopred ďakujem.
autor: Monika Porubčanská
07. 02. 2021, 11:47
Pozdravujem, bolo by možné načítať od Rowlingovej knihy Fantastické zvery a ich výskyt a Metlobal v priebehu vekov? Nie sú to dlhé knihy a myslím, že nás fanúškov by veľmi potešilo mať v zbierke aj tie. Ďakujem
autor: Klára Mirgová
31. 01. 2021, 18:02
Dobrý deň, chcela by som vás veľmi pekne poprosiť, či by ste nenačítali niektorú z knižných sérii od Johna Flanagana, Hraničiarov učeň, alebo bratstvo. Bolo by veľmi fajn mať obe série samozrejme, ale to už závisí myslím na skn. Ďakujem.
autor: Klára Mirgová
29. 01. 2021, 21:01
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky