Toto webové sídlo využíva súbory cookie. Viac informácií…

Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 198

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý deň, prosíme o načítanie kníh Stratená sestra od Lucindy Riley a Sága barónov z Azeracu Knihy od Frédérique Hébrardovej. Ďakujeme veľmi pekne
autor: Bango Marián
04. 03. 2022, 15:47
Dobrý deň. Chcem vás poprosiť o zaradenie tejto knihy do edičného plánu. Ladislav Kužela - Zdravie bez liekov Pre informáciu, toto nie je žiaden pán B, ktorý svoje knihy zväčša stavia na gastromýtoch. O Ladislavovi Kuželovi som počul veľa zaujímavých vecí. Pre informáciu, toto nie je žiadna alternatívna medicína, ale o tom, ako sa správne stravovať a myslím si, že táto kniha by bola obrovským prínosom aj medzi nami. Ďakujem za pochopenie. Pre istotu, posielam odkaz na knihu, kde si môžete prečítať niečo o tejto knihe. https://www.martinus.sk/?uItem=1112599
autor: Marco Oros
10. 02. 2022, 11:42
Dobrý deň. Prosím vás, mohli by ste zaradiť túto knihu do edičného plánu? Jakup Trpiš - Voľba Ďakujem.
autor: Marco Oros
05. 02. 2022, 14:57
Dobrý deň, od Barbary Bickmor prosíme načítať titul Láska si ťa nájde - Pod hviezdami Južného kríža. V knižnici sa nachádza iba Láska si ťa nájde - Sny a prebudenia, čo je 2. diel knihy. Ďakujem za pochopenie.
autor: Maroš Bango
26. 01. 2022, 12:45
Dobrý deň, rád by som poprosil o načítanie kníh Renáty Názlerovej Osudová žena, Tisíc a jedna noc s Arabem, Tučibomba. Vopred veľmi pekne ďakujem.
autor: Maroš Bango
26. 01. 2022, 09:42

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Prihlásenie

Registrácia do digitálnej knižnice

Registrácia do digitálnej knižnice a na portál RTVS - Dokorán

Zabudol som heslo

Vyhľadávanie

RTVS
DOKORÁN
Článok o DIKDA pre čitateľov SKN
UČEBNICE PDF

ANKETA

Hlasujte za knihu v Braillovom písme, ktorú si budete môcť stiahnuť v 24. týždni roku 2024 z Digitálnej knižnice

Milénium , Elizaheth Handová, Lewis Gannet   Informácie o knihe Milénium
21%
Prach a sny, Eduard Krajčo   Informácie o knihe Prach a sny
21%
Predposledná štácia, Juraj Hanuščin   Informácie o knihe Predposledná štácia
19%
Priznávanie , Rose Marcia   Informácie o knihe Priznávanie
17%
Prvý medzi rovnými , Jeffrey Archer   Informácie o knihe Prvý medzi rovnými
22%
Hlasovalo: 1110
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Portál Návštevník OPIS - Operačná program informatizácia spoločnosti Blindrevue – IT technológie pre osoby so zrakovým postihnutím