Toto webové sídlo využíva súbory cookie. Viac informácií…

Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Diskusia

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 192

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý deň. Chcem vás poprosiť o zaradenie tejto knihy do edičného plánu. Ladislav Kužela - Zdravie bez liekov Pre informáciu, toto nie je žiaden pán B, ktorý svoje knihy zväčša stavia na gastromýtoch. O Ladislavovi Kuželovi som počul veľa zaujímavých vecí. Pre informáciu, toto nie je žiadna alternatívna medicína, ale o tom, ako sa správne stravovať a myslím si, že táto kniha by bola obrovským prínosom aj medzi nami. Ďakujem za pochopenie. Pre istotu, posielam odkaz na knihu, kde si môžete prečítať niečo o tejto knihe. https://www.martinus.sk/?uItem=1112599
autor: Marco Oros
10. 02. 2022, 11:42
Dobrý deň. Prosím vás, mohli by ste zaradiť túto knihu do edičného plánu? Jakup Trpiš - Voľba Ďakujem.
autor: Marco Oros
05. 02. 2022, 14:57
Dobrý deň, od Barbary Bickmor prosíme načítať titul Láska si ťa nájde - Pod hviezdami Južného kríža. V knižnici sa nachádza iba Láska si ťa nájde - Sny a prebudenia, čo je 2. diel knihy. Ďakujem za pochopenie.
autor: Maroš Bango
26. 01. 2022, 12:45
Dobrý deň, rád by som poprosil o načítanie kníh Renáty Názlerovej Osudová žena, Tisíc a jedna noc s Arabem, Tučibomba. Vopred veľmi pekne ďakujem.
autor: Maroš Bango
26. 01. 2022, 09:42
Zdravím! Pripájam sa ku Klárinej výzve. Naozaj by to bolo rozumné načítať. Voľakedy to dokonca bolo na internete. Neviem už ale, kde to bolo a či tá stránka existuje, kde som to našiel.
autor: Marco Oros
25. 01. 2022, 13:17

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Prihlásenie

Registrácia do digitálnej knižnice

Registrácia do digitálnej knižnice a na portál RTVS - Dokorán

Zabudol som heslo

Vyhľadávanie

RTVS
DOKORÁN
Článok o DIKDA pre čitateľov SKN
UČEBNICE PDF

ANKETA

Hlasujte za knihu v Braillovom písme, ktorú si budete môcť stiahnuť v 13. týždni roku 2024 z Digitálnej knižnice

Minimum slušného správania   Informácie o knihe Minimum slušného správania
33%
Múr plaču, Hana Zelinová   Informácie o knihe Múr plaču
33%
Na muške zlato, Ondrej Bartoš   Informácie o knihe Na muške zlato
17%
Nápady tetky VŠEVEDKY, Betty MacDonaldová   Informácie o knihe Nápady tetky VŠEVEDKY
17%
Nebolo mi do smiechu, Joseph Heller, Speed Vogel   Informácie o knihe Nebolo mi do smiechu
0%
Hlasovalo: 6
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Portál Návštevník OPIS - Operačná program informatizácia spoločnosti Blindrevue – IT technológie pre osoby so zrakovým postihnutím