ÚvodDigitálna knižnicaDiskusia › Digitálna knižnica

Diskusia

Digitálna knižnica

Počet príspevkov: 309

Prosím, napíšte váš názor na služby Digitálnej knižnice SKN, čo od nej očakávate, čo by ste navrhli na jej zlepšenie.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
prosím vás, kde mám hladať časopis Prameň 1 2021? Ďakujem.
autor: Lenka
12. 01. 2021, 15:46
Ďakujem. Audioweb funguje. Urminská
autor: silvia urminska
23. 11. 2020, 13:19
Dobrý deň. Objavil som chybu v knihe Dejiny národov. Pozor, nejedná sa o načítavanie knihy, ale o zaradenie tejto knihy. Ako načítavateľ je uvedený aj načítavateľ aj samotný autor. Autor je Peter Furtado a načítavateľ Jozef Lapšanský. Ide o túto knihu: https://www.skn.sk/dk/knihy-mp3?kniha=dejiny-narodov Prosím vás, mohli by ste to upraviť? Ďakujem. s pozdravom Marco Oros
autor: Marco Oros
20. 11. 2020, 15:09
Dobrý deň. Ku dnešnému dňu si neviem stiahnuť tohoročné ešte októbrové čísla časopisov z balíka Audioweb. Chýbajú mi. Zvykla som si na ne. Ďakujem. Urminská
autor: silvia urminska
20. 11. 2020, 11:10
Dobrý deň. Verím, že to už pošlem správne. Mohli by ste prosím zdigitalizovať knihu Raňajky šampiónov od Kurta Vonneguta? Ďakujem.
autor: Marco Oros
18. 11. 2020, 20:40
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky