ÚvodDigitálna knižnicaDiskusia › Digitálna knižnica

Diskusia

Digitálna knižnica

Počet príspevkov: 296

Prosím, napíšte váš názor na služby Digitálnej knižnice SKN, čo od nej očakávate, čo by ste navrhli na jej zlepšenie.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Mesačný limit je 30 zvukových kníh. Každý mesiac sa limit v prvý deň mesiaca vynuluje. V prípade potreby dokážeme na základe žiadosti limit navýšiť.
autor: Norbert Végh
18. 03. 2019, 08:25
Keď si chcem stiahnuť viac kníh v jeden deň, stiahne sa mi len jedna. Doteraz sa mi to dalo. Je to nejako limitovamé koľko kníh si môžem stiahnuť v jeden deň? Pritom v histórii sťahovania sa to zobrazí ako stiahnuté. Ďakujem.
autor: Anton Solčanský
14. 03. 2019, 16:24
Mám takú jednu pripomienku. mohli by ste prosím vás dávať pri časopisoch úvod a obsah do jedného súboru? a pri knihách nadpis knihy a súbor začiatok knihy tiež zlúčiť do jedného súboru? Neviem načo robíte také krátke súbory, nevidím v tom žiadny zmysel.
autor: Lenka
17. 02. 2019, 20:50
Dobry den, vela sa tu uz popisalo o nekvalitných nahrávkach, o tichých knihách, minuly rok sa to premlelo aj v tlaci v seriali v Prameni a podobne. Ponukam pre pracovnikov SKN velmi jednoduchy kluc na vyhladanie a opravenie takýchto nahrávok. Spravidla plati, ze sa pri nich uvadza, ze ich zdigitalizovala Jarmila uhrinova. Neviem, v com mohol byt problem, ci tato pani nedostala dobru techniku, dobre instrukcie pre digitalizovanie alebo nedostala originaly knih, ale, zial, prave "jej" knihy su velmi tiche. Budte taki dobri a celoplosne opravte/zhlasnite alebo nanovo zdigitalizujte knihy, ktore vyrobila tato pani, velmi to vylepsite. Dakujem.
autor: Avanti Popolo
14. 01. 2019, 14:26
Veľmi by som uvítala keby pri vyhľadávaní kníh na stiahnutie boli pri určitom autorovi pridané všetky jeho načítané knihy Napr. - od spisovateľky Keleovej - Vasilkovej len p.Jana Dolanaká načítala 17 kníh ale pri autorkinom mene je ich zobrazených len 9 Ináč som zo všetkým veľmi spokojná Ďakujem
autor: Milka
20. 06. 2018, 20:21
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky