ÚvodDigitálna knižnicaDiskusia › Digitálna knižnica

Diskusia

Digitálna knižnica

Počet príspevkov: 313

Prosím, napíšte váš názor na služby Digitálnej knižnice SKN, čo od nej očakávate, čo by ste navrhli na jej zlepšenie.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Zdravím. Opäť je ako načítavateľ uvedený aj autor. Ide o túto knihu: Robert Stewart - Myšlienky, ktoré menili svet Túto knihu číta Igor Šabek. Prosím vás, mohli by ste to upraviť? Ďakujem.
autor: Marco Oros
21. 02. 2021, 20:36
@Lenka, časopis Prameň nájdeš v sekcii časopisy MP3. Už by tam mal byť.
autor: Marco Oros
15. 02. 2021, 17:07
Dobrý deň. Opäť vás prosím, mohli by ste upraviť knihu Dejiny národov? Táto kniha je bez autora, pri čom autor je uvedený, ako načítavateľ spolu s načítavateľom. Načítavateľom tejto knihy je Jozef Lapšanský a autorom je Peter Furtado. Prosím, mohli by ste to upraviť? Ďakujem.
autor: Marco Oros
15. 02. 2021, 17:06
Dobrý deň. Viem, že som túto žiadosť už niekde písal, ale skúsim to ešte raz. Mohli by ste prosím nahrať do digitálnej knižnice knihu Vládcovia morských hlbín od Wolfganga Hohlbeina? Rád by som si ju vypočul cez digitálnu knižnicu. Ďakujem vám.
autor: Marco Oros
15. 02. 2021, 17:00
prosím vás, kde mám hladať časopis Prameň 1 2021? Ďakujem.
autor: Lenka
12. 01. 2021, 15:46
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky