ÚvodDigitálna knižnicaDiskusia › Digitálna knižnica

Diskusia

Digitálna knižnica

Počet príspevkov: 304

Prosím, napíšte váš názor na služby Digitálnej knižnice SKN, čo od nej očakávate, čo by ste navrhli na jej zlepšenie.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý deň, keď je zvuková kniha veľká a zaberá napr. 1,8 GB, tak sa jednotlivé súbory MP3 dajú nahrať do MP3 prehrávača aj postupne, nie je nutné všetky súbory nakopírovať naraz. Pre nevidiacich sú najvhodnejšie MP3 prehrávače, ktoré sú ozvučené (napr. Sandisk, alebo Eltrimex). Určte nájdete vhodný prehrávač na na stranke Tyflocomp.sk
autor: Norbert Végh
24. 08. 2020, 09:56
pardon, je to 1,8 giga
autor: Nina Zubkovičová
09. 08. 2020, 13:31
Kniha, ktoru som chcela počuvať má 1,8 megabitov. Ale moja mp3 nema taku kapacitu. Dá sa stiahnuť iba polovica knihy, aby som ju dala do mp3 na 2 krát? Mohli by ste poradiť vhodnú konkretnu znacku mp3, keby som si kupovala novú? Ja viem, hm reklama, ale študovala som ponuku mp3 a som z toho zúfala. A k tomu som technický antitalent. Ďakujem veĺmi pekne za akukolvek odpoveď. P.s. knihy sa sťahujú dobre a stránka je fajn.
autor: Nina Zubkovičová
09. 08. 2020, 00:37
Dobrý reň, kniha Macbeth od autora NESBØ, Jo je medzi knihami MP3.
autor: Norbert Végh
24. 06. 2020, 08:50
Prepáčte, mala som na mysli Knižné novinky september 2018.
autor: Silvia Urminska
17. 06. 2020, 13:14
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky