ÚvodDiskusia › Pripomienky a návrhy na doplnenie alebo opravenie chýb vo zvukových knihách

Diskusia

Pripomienky a návrhy na doplnenie alebo opravenie chýb vo zvukových knihách

Počet príspevkov: 33

Dopredu ďakujeme za Vaše pripomienky, ktorými chcete prispieť ku zlepšeniu fungovania digitálnej knižnice. Keď nájdete vo zvukovej knihe chýbajúcu, alebo nesprávnu kapitolu, prosím oznámte nám jej názov, ako aj číslo, alebo názov kapitoly so stručným popisom chyby.
« 1 2 3 4 5 6 7 »

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý večer: Chcela by som vás poprosiť o opätovné skopírovanie 7 kazety druhej stopy z knihy Dotyk od Colleen Mcculloughovej. Kazeta je skopírovaná, no vety sú neúplné, preskakuje to ako keby ste počúvali poškriabanú platňu, celá druhá stopa takto hrá. Ďakujem za opravu.
autor: Elena Szárazová
08. 12. 2016, 22:34
Dobrý večer: Chcela by som vás poprosiť o doplnenie knihy od J. Lindsejovej – Markízov dedič, kde chýba druhá stopa 7 kazety. Vopred ďakujem.
autor: Elena Szárazová
13. 09. 2016, 19:22
Dobrý deň, knihy Dempsey a Makepeaceová a Michael Jackson : Živý a nebezpečný sú k dispozícii na stiahnutie
autor: Norbert Vegh
30. 03. 2016, 09:03
Dobrý deň, tieto dve knihy sa nedajú stiahnúť: Dempsey a Makepeaceová, Savage - Raymond - po odkliknutí odkazu aby sa vytvoril zip súbor sa nič neudeje, stále je zobrazená hláška, že sa daná kniha pripravuje; Michael Jackson : Živý a nebezpečný, Adrian Grant - tu je len zobrazený formulár na pridanie komentára ku knihe
autor: Peter
26. 03. 2016, 14:35
v knihe od Mila Urbana Železom po železe chýba druhá stopa trinástej kazety, za jej doplnenie vopred ďakujem kniha ma zaujala a rád by som si ju vypočul celú, Ludovit
autor: Ludovit Oravec
23. 10. 2012, 14:25
« 1 2 3 4 5 6 7 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky